Wotofo profil x

Sziasztok. Hátha itt segítséget kapok! Adott a fent említett tank. Ha tele töltöm a tartályt valahogy átfolyik a liquid. Esetleg tapasztalt már valaki ilyesmit? Tömízéseknél keressem a hibát? Előre is köszönöm!

1 kedvelés

Szia!

Valószínűleg kevés a vatta a meshlap alatt. Esetleg tudnál mellékelni egy képet az építésről?

Egy példa az ideális mesh vágáshoz.

De működik a fordított vágás is.

11:35-től

2 kedvelés

Holnap délelőtt szétszedem, lefényképezem majd. Addig is köszi a videót! Mindjárt meg is nézem!

2 kedvelés

Közben eszembe jutott a fordított vágásra Sorteal videója amit egy Profile X-en mutat be.

Inkább ebből meríts vágási ötletet ne a másikból​:blush:

3 kedvelés

Nekem Profile RDTA-M van. Sosem sikerült úgy megvattáznom, hogy ne folyjon. A levegőző és a feltöltő nyílást is csak egy fémlapocska takarja. Napi két tank tuti kifolyt a zsebembe munkahelyen. Otthoni illetve kézben tartott sétálós tanknak elmegy.

2 kedvelés

Igazából én is arra gondoltam hogy picit mozog fel - le a levegő állító karika és ugye emiatt kap fals levegőt töltés közben ha nem igazítom meg. Mert csak a tank feltöltésekor volt ez a jelenség! Milyen tankot használsz azóta?

1 kedvelés


2 kedvelés

Mesh építésben jártasak fórumtársak lehet majd tudnak segíteni :blush:

2 kedvelés

Két Dvarw DL Fl-t. Az egyik dohányos, dögízű, 40 W. A másik gyümölcskenek, 35 W.

3 kedvelés