Profile rdta

Sziasztok, gondolkozom egy profile RDTA beszerzésén. Van már egy profile x-em, nekem nagyon bejött. Viszont tetszik, hogy az rdta- át tudom szerelni rda-ra, kóstolásra pont jó lenne, plusz am is vonz ez a cseppegtetős huncutság. Akinek van tudna mondani róla véleményeket. Vagy aki szerint nem a legjobb, esetleg jóféle alternatívát.

1 kedvelés

Plusz a keresővel van még pár :wink:

4 kedvelés

Én rda-ként használtam topside dual-lal, teljesen hibátlan volt. Squonkolással nem lehet elrontani a vattázást, ízre szuper clapton mesh-sel. Nekem sok volt nagyon a gőz, ezért új gazdája lett, de ha valaki szereti a sok gőzt annak szerintem hibátlan. Csepegtetni… Hát, erre önteni kell a levest, úgy zabálja, én csak squonk moddal ajánlom. :smile:
Ízeket tesztelni viszonylag drága mulatság vele, főleg gyári vattával. Arra inkább single rda (pl Dead Rabbit Solo), Coilology Alien coillal hozza ugyanazt az ízt mint a mesh, és bp mods vattával filléres.

4 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.