Wotofo profile rdta egy akksis modon

Sziasztok!

Új vape vásárlásán gondolkodom.
Kinéztem magamnak a wotofo profile rdta-át és mellé a lost vape thelema solo quest 100w os modot.
A kérdésem, hogy elég erős ez a mod egy mesh építéshez?

1 kedvelés

Szia,

18650-el 30 wattig oké vagy, 21700-zal meg kb 50-ig. Hogy mennyit fog bírni, hány napot vagy órát, az a felhasználói szokásokon múlik, van aki mtlben kivégez 1 nap két darab 21700-at, van akinek meg 2 napig elég dlben.

5 kedvelés

És mit okozna ha 60-70 watton használnám 21700 aksival?

Gyorsan lemerül. Nem tudom milyen a cél, de legyen 30A legalább.

3 kedvelés

Én személy szerint használtam DL-re 1 akkus modot. 220-230 slukkot bírt egy töltés 50-60watton használva, triple fused ni80 claptonnal. Viszont ha már így is úgy is mod vásárlás is tervbe van, inkább javasolnám a 2 akkus mod beszerzését. A Profile meshre építve 50-60 wattot kér. 60 Wattal számolva 1 akksis mod esetén az akkunak 14-16 amper kisütési áramerősséget kell bírnia MINIMUM.
Nekem a Profile esetében viszont csak rossz tapasztalatom van, méghozzá a folyása miatt. Legalább is nekem nem sikerült úgy vattázni, hogy bírja a nem függőleges tárolást.
A Thelema esetében meg van az a sztori, hogy kikopik a tűzgomb mögött elhelyezett kábel, ami összességében a készülék meghibásodását vonzza magával. Amire nem emlékszem, hogy pontosan melyik modellel volt/van ez a probléma.

2 kedvelés