TPD3 szabályozás

Sziasztok! Szeretnék átszokni ecigire, de nem szeretnék ennyi pénzt kidobni az ablakon, ugyanis szembe jött velem ez a TPD3 és ha ennyire el lesz lehetetlenítve a vapelés akkor kb 1 év és kuka. :smiley: mi a véleményetek? Mi várható? Lesz kiskapu?

1 kedvelés

Szia :blush: A nagykapu mellett mindíg van kiskapu :stuck_out_tongue_winking_eye:mint mindenhol.
Szerintem ezen ne aggódj lesz itt minden mint a búcsúban :stuck_out_tongue_winking_eye:
Ha tudunk mi segítünk :blush:
Eddig mennyi pénzt dobtál ki ? :thinking:

8 kedvelés

Mennyit költesz cigire/hó? X hónap alatt megtérül a beruházásod, és egészségesebb leszel. Kezdd 1-2, de bevált szettel.
És olvass sokat, remek a tudásbázis itt.
Amúgy mindenki jó fej​:+1:

(Tök beteg dolog :joy:, ez gyanús)

9 kedvelés

Igazából 2 éve 8hónapig csak elektromos cigit szívtam, nem nagyon voltam képbe sok dologgal, azóta már sok infót begyüjtöttem, figyelemmel kisértem amit csak lehetett és kb 2 hete játszok a gondolattal, hogy újra el kéne kezdeni, de mostmár kicsit több rálátással. :slight_smile: igazság szerint azért is aggasztott a dolog, mert sajnos pont azt szeretem az ecigibe, hogy azt nem csak szivom és eldobom, hanem " ez az enyém, úgy mókolom ahogy akarom" érzést ad :smiley: ki is néztem magamnak már mindent. Csak tőletek szerettem volna ezügyben infót kapni, akik azért napi szinten benne vannak a vapelésben :slight_smile:

5 kedvelés

Vágj bele :stuck_out_tongue_winking_eye:ha segítség kell itt mindent megtalálsz,ha nem akkor kérdezz nyugodtan mi mindenre issss keresünk (tudunk)megoldást :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 kedvelés

Gondolod, hogy a TPD3 miatt mi majd mind visszaszokunk analógra ?! :sunglasses:

Biztossss hogy neeeeeem :stuck_out_tongue_winking_eye::crazy_face::crazy_face:max 2 millis tankokat veszek majd :blush:

jah, meg egy squonk mod lesz alatta :smiley:

Szerintetek egy Wotofo Profile RDTA tank, egy Lost Vape Thelema Soloval jól muzsikálna? :smiley:

1 kedvelés

2 milliós, azt olvastam :grin:

Szia!
A Profile RDTA egy igen jó és sokoldalú kazán, azzal nehezen lösz mellé, főleg akkor, hogyha a hatalmas gőzöket kedveled ( nálam jelenleg RDA opcióra van szerelve, a squonk pinnel, pumpálom becsülettel ), sajnos a MOD-ról nincsenek információim. :slight_smile:

2 kedvelés

És esetleg milyen Modot ajánlanál hozzá? :slight_smile: egyenlőre egy 18650-es modot szeretnék ami nem squonk.

2 kedvelés

Sbs vagy tégla felépítésű tetszik?

Wotofo Mdura mini , swag2 vagy az aegis solo/max tipusu modok jönnek be.

RDA-ban próbálnám majd először. Tudom, ezekhez a squonk modok dukálnak, de nekem nem annyira tetszik :smiley:

2 kedvelés

Hát én mindenképpen két akksis MOD-ot ajánlanék hozzá, egy 18650 véleményem szerint gyorsan elfáradna a Profile RDTA alatt. A csepegtetős Profile-om alatt egy Vaporesso Luxe MOD duruzsol ( 3 éves készülék, az első generációs Luxe ), nekem tökéletesen teszi még mindig a dolgát.

5 kedvelés

Szerintem 2x18650 jobban járnál dl kazánhoz :stuck_out_tongue_winking_eye:

3 kedvelés

MTL-t teljesen elengedtem a Digiflavor SG MTL szett után. Annyira gyenge ízt produkál. Pedig próbáltam 20%os keveréssel, de úgyis olyan íztelen, aztán ezután jött a Wotofo ötlet :stuck_out_tongue:

1 kedvelés

Vagy van az az opció ami @Kabak elvtárs tollából származik, amennyiben mesh opcióval használja az ember fia akárcsak én, hogy hosszában félbe vágni a lapkát, és akkor egészen vígan elmegy vele egy teljes napot ( vagy kettőt ) a GeekVape squonk MOD-om, amiben csak egy 18650-es van. Az írás címe, ha jól emlékszem akkor valamiféle “mesh trancsírozás” lesz. Amióta olvastam azóta csak így használom a Profile-okat. :slight_smile:

2 kedvelés

Itt egy kép hozzá, remélem azért látható valamennyire a dolog?! :blush:

5 kedvelés