Profile RDTA Mesh vattázás

Sziasztok! Úton van egy Profile RDTA sourcemore-ról egy Topside Duallal. A terv az, hogy RDA-ként ez lesz az otthoni kóstolós szett, állandó használat nincs tervben, mert ahogy olvasgattam durván zabálja a levest (bár akkor nem tudom minek rendeltem topside-ot, mindegy…) :slight_smile:

Igazából kérdésem az lenne, hogy a vattázásra esetleg tudnátok tippet/tanácsot adni ilyen használatra, hogy hogyan/mivel lehetne viszonylag gazdaságos? A Wotofo 6mm-es mesh vatta szerintem annyira nem olcsó, hogy pár mili levesenként kidobáljam. Esetleg BP mods 3mm-es többször belehajtva, vagy Cotton Bacon-ből tépkedve jó lehet? Valami fix méretű dolognak örülnék, mert a megfelelő mennyiséget nem biztos, hogy magamtól el fogom találni. :slight_smile:

A kombó kivalló. De ahogy írtad kostolásra felesleges a gép igaz . A profilt pont nem a gazdaságos szó jellemzi :grin: cserébe nagyon finom . Cotton bacont használok hozzá és kell bele rendesen ha mesht használsz. Viszont tolhatod single vagy duál tekercsel is amibe a fent említett vatták kiválóak 3 magon . Csere akkor nem fáj annyira ha kostolásra használod és hamarrab távozik az íz a vattából ha nem szeretnéd cserélgetni.


1 kedvelés

Tesztelem majd dualban is nyilván, de pont a mesh miatt rendeltem utolsó esélyként. Másik két single rda-val már befürödtem, sehogy nem jönnek az ízek, és gyanítom velem van a gond. Remélem mesh-el jönni fognak. Első körben úgyis a saját dolgaival fogom tesztelni, csak már érdeklődök, hogy ha bejön merre induljak. :slight_smile:
Ha tényleg olyan brutál jó, ahogy a tesztekben írják, akkor úgyis ezt fogom tolni mikor otthon vagyok… :slight_smile:
A nikotin tényleg sokkal erősebbnek érződik vele? 6-os levesekkel tolom, lehet ki fogja szakítani a torkom? :smiley:

Panaszok nincs rá max meglátásom K palást nehezen megy rá és szerintem idő elött elfogja nyírni az O gyűrűket. Levesezem könnyebben megy rá . Erő hàt nem mondom hogy erősebbnek érezném a leveseket . Eleve dl használok és szeretem a tömör gőzt teljes ízzel van másik mesh tankom nem jobb tőle másabb a levegőzése annyi az egész.

Két szál Cotton Clouds vatta pont 6 mm amúgy :smiley: Én legalább is úgy használtam anno rövid Profile RDTA-s időszakomban.

Nik tekintetében nem éreztem különbséget más single vagy dual RDTA-khoz képest. Bár nekem a mesh “csodaíze” se volt érezhető. Minimálisan ízesebb, de amivel többet fogyaszt, annyit nem ér, a folyása meg végképp :smiley: