Wotofo Profile M RTA- help ūüôā

Sziasztok!
Ma vásároltam egy Wotofo Profile M RTA-t (mesh), vásároltam hozzá SS mesht is, mivel a kanthalt nem bírom.
Hazaérve szépen megtisztítottam, összeraktam, vattáztam stb,minden rendben a tankkal, egy dolgot kivéve. Használat közben pattog a számba a forró e-liquid.
Mit ronthattam el?
Lost Vape Grus modot haszn√°lok, 50 w-on ( dobozon 50-80w aj√°nlott az SS meshhez), tankhoz j√°r√≥, megfelelŇĎ vastags√°g√ļ vatt√°t haszn√°lom.
Esetleg mivel sz√ľnetethetem meg a probl√©m√°t?

A v√°laszokat elŇĎre is k√∂sz√∂n√∂m :slightly_smiling_face:!

2 kedvelés

Szia,

elsŇĎ gondolat: kev√©s a watt. M√°sodik: kev√©s a vatta.

√Āltal√°ban ezek szokt√°k okozni a fr√∂cs√∂g√©st.

5 kedvelés

Szia!

Szerintem vattázás probléma.

4 kedvelés

sajnos az ss mesh ilyen…a ni80 a te mesh lapod :slight_smile:

1 kedvelés

Szia!
Mint ahogyan m√°r √≠rt√°k elŇĎttem is, a vatt√°z√°s lesz a probl√©ma forr√°sa, sajnos oda kell figyelni r√°, ellenben hogyha siker√ľl akkor egy igaz√°n f√∂ld√∂nt√ļli √©lm√©nyben lesz r√©szed.
Itt egy videó a vattázáshoz, remélem segít, mert igen hálás és bocijó kis kazán. :slight_smile:

3 kedvelés

K√∂sz√∂n√∂m sz√©pen mindenkinek a tippeket‚Äč:slightly_smiling_face:!
Mindenk√©pp megpr√≥b√°lom √ļjravatt√°zni, Jani √°ltal csatolt vide√≥ alapj√°n vatt√°ztam, de lehet valamit ben√©ztem.
Sz√≥val elsŇĎ k√∂rben √ļjra vatt√°z√°s + sŇĪrŇĪbb liquid, t√∂bb k√ľlf√∂ldi f√≥rumon is eml√≠tett√©k, hogy ez is okozhatja+ 50 w helyett 70-80w teljes√≠tm√©ny.
Ha ezek nem seg√≠tenek akkor Feri tippj√©t pr√≥b√°lom, cser√©lem az SS-t, ni80 ra, igaz nem tudom hogy reag√°lok majd r√°, m√©g nem pr√≥b√°ltam, kanthalt√≥l viszont azonnal sz√°rad √©s szŇĪk√ľl a torkom.
A fejlem√©nyekrŇĎl term√©szetesen besz√°molok majd‚Äč:slightly_smiling_face:.

2 kedvelés

Várjuk a fejleményeket! :slight_smile:

2 kedvelés