Wotofo Profile M RTA- help 🙂

Sziasztok!
Ma vásároltam egy Wotofo Profile M RTA-t (mesh), vásároltam hozzá SS mesht is, mivel a kanthalt nem bírom.
Hazaérve szépen megtisztítottam, összeraktam, vattáztam stb,minden rendben a tankkal, egy dolgot kivéve. Használat közben pattog a számba a forró e-liquid.
Mit ronthattam el?
Lost Vape Grus modot használok, 50 w-on ( dobozon 50-80w ajánlott az SS meshhez), tankhoz járó, megfelelő vastagságú vattát használom.
Esetleg mivel szünetethetem meg a problémát?

A válaszokat előre is köszönöm :slightly_smiling_face:!

2 kedvelés

Szia,

első gondolat: kevés a watt. Második: kevés a vatta.

Általában ezek szokták okozni a fröcsögést.

5 kedvelés

Szia!

Szerintem vattázás probléma.

5 kedvelés

sajnos az ss mesh ilyen…a ni80 a te mesh lapod :slight_smile:

3 kedvelés

Szia!
Mint ahogyan már írták előttem is, a vattázás lesz a probléma forrása, sajnos oda kell figyelni rá, ellenben hogyha sikerül akkor egy igazán földöntúli élményben lesz részed.
Itt egy videó a vattázáshoz, remélem segít, mert igen hálás és bocijó kis kazán. :slight_smile:

4 kedvelés

Köszönöm szépen mindenkinek a tippeket​:slightly_smiling_face:!
Mindenképp megpróbálom újravattázni, Jani által csatolt videó alapján vattáztam, de lehet valamit benéztem.
Szóval első körben újra vattázás + sűrűbb liquid, több külföldi fórumon is említették, hogy ez is okozhatja+ 50 w helyett 70-80w teljesítmény.
Ha ezek nem segítenek akkor Feri tippjét próbálom, cserélem az SS-t, ni80 ra, igaz nem tudom hogy reagálok majd rá, még nem próbáltam, kanthaltól viszont azonnal szárad és szűkül a torkom.
A fejleményekről természetesen beszámolok majd​:slightly_smiling_face:.

2 kedvelés

Várjuk a fejleményeket! :slight_smile:

4 kedvelés

Sziasztok Nekem ss-el állandóan égette a vattát legalább is nehéz volt eltalálni hogy jó legyen elég sokat próbálkoztam vele… Ni80 egész jó volt de még mindig nem volt az igazi aztán bepipultam belevertem egy quad core clapton coilt, azóta semmi baj nincs vele :laughing: :laughing:

Félve kérdem. Ehhez nem pont passzol a wotofo gyári 6 mm-es vattája?

Ha jól emlékszem azt adták hozzá :slight_smile:

Azzal tökéletesnek kell lennie mesh lappal.

1 kedvelés