Wotofo #D15 porlasztó tapasztalatok

Wotofo Single Clapton M Coil #D15 porlasztóval kapcsolatban lenne kérdésem. Elsősorban @gangsta_gergo -höz intézem a kérdést, de bárki aki tud rá választ, használt már ilyen porit, ne tartsa magában a tapasztalatait, véleményét. :wink:

Ez direkt ilyen köpködős, fröcsögös fajta, vagy csak selejtes ez a pori? :grin: Eddig csak egyet próbáltam ebből a fajtából.

Uforce-L tankban használom 30PG/70VG arányú 3mg-os levessel.

Ajánlott 45w-55w. Próbáltam 30w-55w-ig, de mindig köpköd, fröcsög a szívás elején és gyakran közben is. Ha gyengén szívom, ha erősen. :rofl: 4. tankolásnál járok, kissé már enyhült a jelenség, de még mindig jelen van.

:question::grey_question:

3 kedvelés

Lehet, hogy nem lenne hülyeség a porlasztók lyukainál a látszó vattát tűvel mindenhol kicsit megmocorgatni, “bolyhosítani”, lehet hogy túl tömör (álltában is), azért hajlamosabb köpködni a rendszer.

2 kedvelés

Ha kifogy a tank megpróbálom. Amúgy a hűsítés sem igen jön át ezzel a porival hűsítős levessel. Az édes és savanyú ízt azt jól adja! Lehet, hogy ez lesz a megoldás! :grin:

2 kedvelés

A megpihent, tömörödött vattának lehet hogy jót tenne, és az ízt is jobban szállítaná.

Ha elteszek egy megtekert, bevattázott MTL tankot, és valamiért nem kerül rá pár hétig sor, abban is összeesik a vatta. Kicsit megborzolom, mielőtt játékba hozom :slightly_smiling_face: a porlasztók hónapok óta is állhatnak…

3 kedvelés

Ebben van igazság, nem csak a borban! Ki tudja mikor gyártották.:thinking: Vajon rajta van a dobozán?:thinking:Egy ideig @gangsta_gergo -nél pihent. De majd megborzolom, hogy ne legyen borzasztó! :rofl::rofl::rofl:

4 kedvelés

Én nem tapasztaltam ilyen jelenséget pedig hígabb liquiddel használtam. 44PG/56VG leves volt benne bár akkor nem is volt ilyen meleg :smiley:

4 kedvelés

Megborzolom, aztán ha nem segít, próbálok egy másikat. Amúgy most, hogy már a 4. Tank felénél járok, mindha kezdene javulni. Kevesebb a fröcsögés. De az első tanknál szörnyű volt. :grin:

4 kedvelés

Fröcsögös csak akkor van jelen ha a porlasztó átengedni a liquidet. Esetleg megpróbálhatod, hogy tank alját letekered és az ottt összegyűlt liquidet kitörlőd. Visszatekerés után ha ugyanúgy összegyűlik a liquid az aljában akkor fix, hogy átengedni a levest amin a borzolás segíthet. :slight_smile:

5 kedvelés

Oké! Amint üres lesz a tank, megnézem!

Köszi a válaszokat, tanácsokat! Még jelentkezem! :grin:

5 kedvelés

Szétszedtem, megborzoltam a vattát. A tank aljában nem állt a leves.


Most tesztelem!

6 kedvelés

Így még érdekesebb a jelenség, hogy a tank aljában nem volt leves :thinking:

4 kedvelés

Még mindig ugyanúgy kissé fröcsögős. Szerintem az lesz a vége, hogy próbálok egy másikat ebből a fajtából! :grin: Aztán majd meglátom! :thinking:

6 kedvelés

Lehet annyi is elég, hogy egyszer-kétszer szívás nélkül ráizzítasz. Valószínűnek gondolom, hogy itatásnál kapott picit több liquidet annál, mint amit elbírt volna.

6 kedvelés

Már próbáltam szívás nélküli izzítást is. Nem jött be. Ezért inkább próbálok majd egy másikat is, lehet hogy ez a pori selejtes lesz. 500puff van már benne és még mindig nem hagyta el a fröcsögést, csak csillapodott, enyhült, pedig meg is borzoltam, rá is izzítottam többször is.

3 kedvelés

Emelj a teljesítményen,levegő full nyitva és nagy szívás :wink:

6 kedvelés

Max-ra emeljem a teljesítményt? 60w? Vagy elég 55w esetleg 50w? Attól tartok kicsit kellemetlen lesz a max watton ha akkor is fröcsög! :grin::stuck_out_tongue_closed_eyes:

3 kedvelés

Ha nem próbálod,akkor félni is fogsz :grin:
Én megpróbálnám fokozatosan emelni,nem szentírás ami rá van írva :wink:

5 kedvelés

:laughing: Felnyomtam 60w-ra, ennyit enged SMART módban a GTII. Persze 5w-onként emeltem a teljesítményt 40w-ról. Na nem égetett meg (ettől féltem, hogy fájni fog :grin:) nem fröcsögött 60w-on. Pár slukk után visszavettem a wattot 45-re. Enyhült a tünet, de nem gyógyúlt meg teljesen. :rofl:

3 kedvelés

Már több mint 1000 puff van benne, kezd alakulni. :grin:

5 kedvelés

Nálam az összes porlasztó 200-300 puffnál már kuka​:sweat_smile: Bámulatos amikor 1000 feletti számokról írnak a felhasználók :+1::blush:

6 kedvelés