Webshop jó kínálattal

Ez nemis iga! :rofl:

5 kedvelés

Cserkészbecsület szavamra esküszöm, hogy így emlékszem. :sweat_smile::thinking:

5 kedvelés

Jó korán ébredtél. :sweat_smile:
Nem pisztergálni akartalak. :bowing_man:
Sorry White Flag GIF by Hey, I Love You...

2 kedvelés

Hétfőn it is lesz ha minden igaz​:blush:

2 kedvelés

Régen vettem vape cuccot shopból ami ilyen gyorsan megérkezett :smiley: Amit utoljára EU-ból vettem az is kb 10napig húzódott a húsvét miatt. 1-2 év után már természetessé vált a 10-20napos szállítás számomra…valahogy érzésre az “idő is felgyorsult” az elmúlt évek alatt…

3 kedvelés

Én már alig várom. Sajnos ilyen téren türelmetlen vagyok.:grin: Majd jelentkezem ha nem megy valami. A b80 tankja kompatibilis különben azzal a dna moddal amit néztem?:thinking:

1 kedvelés

Ez lutri, de nem reménytelen…tesztelni kell vagy találni review-t attól aki már tesztelte…méretre biztos stimmel

2 kedvelés

Ha ugyanaz a méret akkor a csatlakozó lehet eltérő?

1 kedvelés

kicsit eltér a boro alsó kialakítása, de itt már 2 gyártó AIO-jában is tökéletesen működött (bp mods és Vandy vape)
A 2ből 2 pedig klassz arány :point_up::grin:

2 kedvelés

Lehet ha lesz HC-n jó áron meggondolom​:shushing_face: ha ez a kezemben van, annyira nem zavar a kiszállítási idő.:slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Gyűjtsd a pontokat…napi 2 kattintás ha mentve van az adott oldal.

3 kedvelés

miért ne szállitana a vaporism? én kb 2hete rendeltem minden gond nélkül jött

1 kedvelés

Az EU oldal nem elérhető, emailben is kérdeztem nincs válasz. Chaten az oldalon még azt írták ameddig nem lesz online az EU oldal, semmit nem tudok rendelni Magyarországra…

1 kedvelés

nem az eu oldalról kell rendelni, én mindig a cz oldalról rendelek,ugyanugy beirom cimem packetta, és küldik :wink:

3 kedvelés

Értékelsz egy terméket vagy mi az a 2 click?

1 kedvelés

Az EU oldal le van állítva. A cz oldalon írtam nekik hogy manuális rendelés esetleg,de leráztak. Nem szállítanak Magyarországra csak ha elérhető az EU oldal…

1 kedvelés

most irtam,hogy én kb 2hete rendeltem,és mindig CZről rendelek, igy van amikor ingyenes a szállitás is és az utánvét is,műkődik és szállitanak is ide! nem kell ezzel foglalkozni kiválasztod megrendeles packetta, és jön. Mióta le van zárva az EU oldal azóta igy rendelem…

3 kedvelés

De nincs Magyarország a lehetőségek között. Csehországot választod és megadod a magyar címet?

én nem foglalkozok semmivel azon kivül,hogy kiválasztom,hogy melyik packetta pontra jöjjön,nekem is csehország van szállitási cimnek, nem kell foglalkozni vele, úgyis látják hogy nem oda kérted a packettát…

1 kedvelés

dehogy…csak be kell lépni és rákattintani az aktuális dátumra

3 kedvelés