E-cigaretta vásárlás

Sziasztok!

E-cigaretta vásárlás előtt állok és nem tudom eldönteni, hogy honnan rendeljek. Ahogy látom a Magyarországi oldalakon szinte alig van kínálat, külföldről pedig még sohasem rendeltem.

Illetve futottam pár olyan oldalba is ami “gyanúsnak” tűnt, de ez lehet csak a néha hanyag weboldal design miatt volt.

Szóval röviden a kérdés: Milyen megbízható weboldalakat tudtok ajánlani, ahol viszonylag árban sincsenek elszállva és széles a választék?

Előre is köszi mindenkinek!

1 kedvelés

Utánvétet részesítem előnyben, így csökken az esélye, hogy egy zoknit küldenek ki :,D

Szia!
Üdv köztünk!

Ahonnan én eddig rendeltem a lepetitvapoteur.com, az e-liquude-fr.com -tól, a vaporizm.cz, esmoker.co-ról és egyikkel sem volt gondom.
Rendeltem még német és angol oldalakról is, de vagy nem szállítanak ide, vagy nem érdemes ide rendelni, esetleg ha van kint ismerősöd érdemes körbenézni.
A többiek még biztos irnak pár oldalt :blush:

Szia!
Utánvét játszik náluk, annyi a buktató, hogy e-mailben kell tőlük rendelni angolul. Regisztrálsz az oldalra, ki nézed mit szeretnél, leírod nekik e-mailben és hogy utánvét + a címed, majd pár napon belül érkezik a futár, szerintem árban is jók. :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Én szerencsére még egyiktől se.zoknit kaptam :blush:, de a franciáknál nincs utánvét

Köszi mindenkinek, meló után megnézem őket!

Esetlég még valami tipp, hogy mire figyeljek oda az első E-cigi vásárlásnál?

Régebben voltak nálam pár napig (saját sose volt) , azok tetszettek, illetve az utóbbi időben Elf-eket is próbáltam és azok is bejönnek, illetve már 1-másfél éve Iqos-t szívok, szóval nem vagyok teljesen E-cigi szűz,
viszont mindenképpen minőségi modell-t szeretnék elsőre, nehogy amiatt menjen el a kedv tőle, mert valami hanyagot sikerült kifognom.

Nem kell a cím sem,mert csak úgy lehet vásárolni,ha be vagy regisztrálva.Én magyarul szoktam nekik írni.Nem muszáj angolul.És az emailban is meg szoktam említeni a kedvezményes kódot.
Belépek az oldalra.Bele a kosárba ami kell,beírom a kódot és erről képernyőképet csinálok,amit csatolok az emailban.(vaporism-ről van szó,ha nem nézed vissza,hogy mire írtam​:slightly_smiling_face:)(Ezt nem neked írtam @M3nyu5 :slightly_smiling_face:)

1 kedvelés

Én “megadtam a módját”, Google fordító haverommal összeültünk és egészen tetszetős kis rendelést adtunk le annó ( talán még képernyőfotó is készült róla )! :grinning:

5 kedvelés

Olvasva ezen sorokat úgy érzem, hogy számodra az MTL ( szájból tüdőbe ) vonal lesz a megfelelő, na ebben nem én leszek az embered! :grinning:
Még szerencse, hogy kis százalékban képviselem errefelé a DL ( egyből / direkt tüdőbe ) vonalat!!! :grin:

2 kedvelés

Én nem vagyok regisztrálva Vaporizm-re, de mégis engedtek rendelni. :slightly_smiling_face: És emailben leirtam a termék márkáját, típusát,szinét mindezt angolul. Utólag derült ki, hogy ők is fordítóznak. :sweat_smile:

4 kedvelés

Hiába na, Google mindenkinek a barátja ( leszámítva a Huawei-t )! :grinning:

3 kedvelés

Igen. :blush: Egyébként szerintem hatalmas jófejség, hogy veszik a fáradtságot, és lefordítják mit akar aki nem angolul kommunikál.

3 kedvelés

Innen @VOID1337, olvasd át nézd át, megbízható, tuti boltok! :+1: :index_pointing_at_the_viewer:

Ja ++++! :sunglasses:

UI: - A kettő, Olasz bolt csak utalásos sajna! :disguised_face:

4 kedvelés

Mivel másabb ez a DL mint az MTL?

Mennyire nehéz hozzászokni egy olyannak, aki nem is tudja, hogy milyen ez a DL?

Minden helyen ezt látom, hogy egyből MTL-t ajánlanak azoknak akik cigiről/iqosról jönnek át E-cigire.

1 kedvelés

A dl kb olyan mintha levegőt vennél és úgy szívod ,az mtl pedig mint az ikuuuusss​:grin:szádba veszed,szádban tartod,letüdőzöd kifújod .
Nagyjából így tudnám leírni :crazy_face:

5 kedvelés

Az lesz az! :grinning:

4 kedvelés

Néha kedvem támad nosztalgiázni főleg gyümölcs vonalon ,még megy úgy érzem :crazy_face:

2 kedvelés

Kumulusvape-et eddig senki nem írta, pedig szerintem a legjobb. Google fordító itt is kellhet.
https://www.kumulusvape.fr/
Utolsó 50 eur-os rendelésemkor kb 20-30eur értékben küldtek ajándékba 200ml booster-es liquidet, 2x10ml aromát, cukorkát és egy logozott fa alátétet…plusz ingyen szállítás 4nap alatt. Ja és kaptam 5eur jóváírást a következő rendeléshez…Ja, és első rendelésnél jár kedvezmény kód. És az áraik is jók amiből hónap első felében még akcióznak…pl liquidekre, aromákra -30% volt áprilisban
Mit kívánhatnánk ennél többet!? :slight_smile:

9 kedvelés

Ha már legjobb, akkor a calumette.com is jó bolt, és itt csak 30 eur az ingyenes szállitás határa.

Nem kell félni a fansziáktól, rendes népség, zoknit nem, de más ajit szoktak adni. :grin:

8 kedvelés

Hát ennél tényleg nem… :+1::grin:szerencséd volt, még nem hallottam 50 Eur-nál ilyen bőkezű ajiról.

1 kedvelés