Webshop jó kínálattal

Majd kipróbálom legközelebb utánvéttel. Elhittem neked, csak ha leráznak gondoltam a rendelést is stornozzák.

3 kedvelés

eddig v 3x rendeltem mióta bezárt az eu oldal, én is úgy voltam vele, de jön minden gond nélkül :smiley:

2 kedvelés

Köszönöm az infót.

1 kedvelés

Biztos velem van a gond de bejelentkezem és hol van dátum?

1 kedvelés

Eltaláltad :imp:

4 kedvelés

Megvan köszönöm.

2 kedvelés

júli 1-től indulhat is a gyűjtés.

1 kedvelés

Addig ne csinaljam?

1 kedvelés

végülis napi 10 pontért csinálhatod addig is…nem sok +energia​:smirk:
Nekem minden nap 8órakor jelez a mobil, hogy klikkeljek

4 kedvelés

Igen, mert a főnököm szerint be kellett mennem dolgozni. :sweat_smile:

6 kedvelés

Igen, de akkor is előre kell fizetni…

1 kedvelés

Ha egy átverős shopból rendelsz,akkor az utánvét se tuti.A csomagot úgy se nyithatod ki amíg ki nem fizetted.
Ha meg megbízható shop,akkor nyugodtan utalhatsz előre is.

6 kedvelés

Ezt mire írtátok? Hol kell előre fizetni?

1 kedvelés

Már 6 éve is ott vásároltam, aztán amikor bejött a paypal tiltás akkor paypalon fizettem egy általuk megadott random kínai csávó nevére, soha semmi gond nem volt velük, ez nem egy kis webshopocska.

4 kedvelés

A sourcemore-on.

2 kedvelés

Igen ettől tartok én is mindig. Hc-t többen is írták hogy megbízható, és ha működik a pont rendszer, teszek egy próbát.

2 kedvelés

Meg is jött a kicsike. És tényleg kicsi. 2mm-es levegővel egész jó.

9 kedvelés

Egy tanács…a hátsó paneljét (de akár a front panelt is, tűzgombtól függetlenül) mindig szépen oldalról csúsztasd a helyére. Szerintem a mágneseknek így jobb mintha 1-2cm-ről csapódna a testre napi több alkalommal. Ez minden hasonló ragasztott mágneses dologra igaz.
Szuper vape élményt kívánok hozzá!

4 kedvelés

Igazatok volt, a 2mm szűk dl inkább. Majd kipróbálom 1est de az tuti szűk, 1,5-1,6 lenne az igazi mtl-re. De az íze jobb mint a brunhilde és tényleg elfér zsebben.

4 kedvelés

addig is ragaszd le a légnyílásokat (oldalt is) ragszalaggal egy teszt erejéig 2es afc-nél

4 kedvelés