Webshop jó kínálattal

Most keresek egy olcsót, amire csak pár napot kell várni. Lepetitvapor eddig a nyerő 70eur.

1 kedvelés

Vandy Vape AIO tesztje is van itt fent @Vaperina_Kinga -nak…azt is láttad?

3 kedvelés

Igen de egy ár és arra sokan panaszkodnak youtube-on hogy sokszor bepisil. Ez az egy kizáró ok akármennyire is tetszik valami.

2 kedvelés

18650 milyet érdemes manapság? A Sony vtc6 nem jó egy ideje, csak szívás van vele. A b80-hoz kéne.

Nos, akkor figyelmesen olvasd át mit és hogy használok a B80-nál az mtl-hez. Ezen a szűkítőcső tesztje még változtathat…ha végre itt lesz aliról. Bár így utólag fel is furathattam volna az 1es afc-t 1.5re mert az túl szűk úgyis…veszteni nem tudnék rajta

Én tőle vettem fél éve…eddig tökéletes. Sony vtc-vel én befürödtem
Liitokala HG2 18650 Li-ion akku, 3000 mAh 25A - IV. kerület, Műszaki, elektronikai alkatrészek - Jófogás (jofogas.hu)

4 kedvelés

2es jó lesz először,aztán fizetek a munkahelyen az esztergályosnak egy sört meló után hátha tud segíteni benne​:grin: de az oldalpanelre visszatérünk remélem ha meglesz. Mennyi volt neked a nyomtatás?

1 kedvelés

1500Ft volt az elő és hátlap összesen nekem. De árat úgyis majd mond…nem lesz egy ökör ára…korrekt a srác nagyon.

3 kedvelés

Minta neki van, vagy a neten?

1 kedvelés

Most lehet egy ilyet fogok csináltatni vele, szintén feketében:
STL file CENTAURUS B80 DESIGN 8 :mechanic: ・3D print design to download・Cults (cults3d.com)

De ezekhez mágnes is kell amit ráragasztasz…én ezt vettem:
100db 3x1mm es mini kis kerek mágnesek neodímium mágnes - Temu Hungary

2 kedvelés

Elvileg az megvan neki amilyet nekem nyomtatott feketében és fehérben is:
STL file CENTAURUS B80 DESIGN 7 :mechanic: ・Design to download and 3D print・Cults (cults3d.com)

1 kedvelés

Ha unod szólj majd​:slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Mit? :thinking:
Most pont ráértem…nincs mindig így

Te sima ss316 tekersz vagy mtl clapton? 2,5 vagy 3mm? Bocsi csak veszek hozzá ami kell

ss316 28ga 2es mag-ra. Én aromát nem használok szóval lehet a kanthal jobb bele neked…olvasd el @Vaperina_Kinga tesztjét mit ír

3 kedvelés

2,5ös magra is tekerheted…könnyebb vattázni.
A vatta nálam a vapefly cotton cloud’s

2 kedvelés

Megrendelve

1 kedvelés

Szia! :slightly_smiling_face:
Olvasgattam a hozzászólásokat, és bár későn jövök és talán már meg is rendelted a B80-at, de hidd el nem fogod megbánni. :slightly_smiling_face: Nekem egyáltalán nem pisilt, lehet azért, mert lelógattam a Cotton Cloud’s vattát az alsó etetőnyíláson át egészen az aljáig, és nekitámasztottam az oldalsó etetőnyílásnak a vatta pufferét. Ha nem így tettem volna jó eséllyel visszatolja a liquid a vattát, na akkor pisilt volna. :slightly_smiling_face: Használat közben úgy éreztem simán mehetne bele mtl clapton is, bőven van annyi levegő benne 2es AFC-vel is, csak sajnos nem volt túl sok időm, mert gyorstesztet beszéltünk meg a tulajjal, így nem próbáltam ki minden magméretet, meg egyébként is futott vele párhuzamosan egy másik tesztem is, amire szintén figyelnem kellett, szóval nagy káoszban voltam :sweat_smile: viszont szerintem a lényeg lejött, hogy egy nagyon jó cucc, ami a megfelelő magméreten és AFC-vel alig kondenzel, pazar ízekkel, hatalmas gőzzel. :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Örülök ha szobatiszta, én a vandy vaper-ről hallottam hogy folyton bepisil,amit említettek itt. Olvastam a teszted, már többet is és nagyon jó írások. Igazából az tartott vissza hogy vagy karcolódó plexi az oldala vagy nagyon csajosak voltak. De így hogy lehet nyomtatni hozzá, így már nincs annyi fenntartásom. Claptont rendeltem hozzá 2.5mm-est.:slight_smile:

4 kedvelés

Annyit azért megjegyzek, hogy amíg a tűzgomb oldali panelre nálam és @TheSoftParade1968 -nál mágnes sem kell mert frankón rögzül anélkül is addig a másik panelhez nekem kellett a mágnes. Lehet az én pillanatragasztóm gyengébb picit, de többször ragasztottam mire tartósra sikeredett. A mágnes helyét is kicsit tágítani kellett egy laposfejű csavarhúzóval mert kicsit szűkebb a nyomtatott helye.

4 kedvelés