Webshop jó kínálattal

Sziasztok. Eddig a vaporism.cz-ről rendeltem ha kellett valami liquiden és akkumulátoron kívül. Ma próbáltam rendelni egy aspire raga aio kit-et de már emailben sem megoldható, semmit nem szállítanak Magyarországra…Tudtok esetleg egy jó alternatívát ahol van választék és nem arany áron hozzájuk képest?

3 kedvelés

Szia!
A Vape42-őn van feketében.VPN kell az oldalhoz.

5 kedvelés

Köszönöm, ha nem lesz más akkor ez lesz csak az ár nagyon más mint a másik oldalon,ott 100 euro kb. De köszönöm a segítséget. :slight_smile: Ha valakinek van még ötlete ne tartsa magában.

4 kedvelés

Lehet egy Lost Vape Centaurus B80 AIO lesz belőle. Találtam jó áron a https://www.liquid-aroma.hu oldalon. Most egy odin+brunhilde mtl-t használok csak nem zsebbarát. Remélem ez legalább azt az ízt hozza majd(főleg gyümölcs és mentolt szívok), és elfér zsebben. Megfolyás remélem nem jellemző erre az aio-ra.

3 kedvelés

Azt kínai shop-ból jóval olcsóbban megveheted:
https://www.sourcemore.com/lost-vape-centaurus-b80-aio-kit.html

5 kedvelés

Igen néztem én is, de nem bízom a kínai shopban. Előre kell fizetni aztán ha fennakad a vámon vagy elnyeli a posta…egyszer pórul jártam azóta nem merem bevállalni…De köszönöm szépen.

4 kedvelés

Ez biztonságos shop.A szállítási árban benne van a vámkezelés is.

6 kedvelés

Mennyi idő szokott lenni mire megjön?

2 kedvelés

2-6 hét

5 kedvelés

Akkor tuti kihagyom, ennyire nem vagyok türelmes.

2 kedvelés

Szia!
Én is csak igazolni tudom, hogy biztonságos, és megbízható a sourcemore.com. Konkrétan nincs olyan készülékem és haverjaimnak, amiket ne onnan rendeltünk volna. Egyre kell figyelni, hogy a Specialpak Line/Estimated 10-20 business days szállítással rendelj, mert ebben benne van minden. Nagy átlagban 2-3 héten belül minden ideért. Ezen kívül a healthcabin.net-et tudom még ajánlani, onnan is nagyon sokat rendelek :slight_smile:

6 kedvelés

Ha nem vagy türelmes,akkor francia shop-okból is olcsóbban meg van:
https://www.lepetitvapoteur.com/fr/tous-nos-kits-cigarette-electronique/13250-kit-centaurus-b80-aio-boro-lost-vape.html?queryID=06b53eea199f74f4a502caa19a6a8479&s=Centaurus%20b

4 kedvelés

Megnéztem a HC-t, ott csak egy kiszállítási lehetőség van eu dedicated (Li-ion) 14Eur. 10-25days.De ami tetszik az nincs készleten. Ebben a 14 euroban benne van akkor vám és minden?

3 kedvelés

Rendeltél már innen? Innen hány nap mire megjön? köszönöm a segítséget. Nem ragaszkodom kimondottan ehez, csak egy jó boro aio-t szeretnék mtl-re.

2 kedvelés

Párszor​:grin:.Kb.5 munkanap.A kumuluson 50 euró felett ingyenes a szállítás,az első rendelésedre kedvezményt is kapsz,a regisztráció után.De olyan régen volt,hogy nem emlékszem pontosan mennyit.

4 kedvelés

Ja igen, HC-n az lesz az, a dedicated. Benne van ugyan úgy minden. Ami még kimaradt. Arra figyelni kell, hogy több raktáruk van, Bond-1, Bond-2, stb…, ha más-más raktárukon vannak a termékek, akkor raktáranként számolják fel a szállítási költséget. De általában ugyan ott vannak raktáron, és figyelmeztet is, ha más raktárban van valami.

5 kedvelés

Ez a sourcemore-ra is érvényes hogy több raktáruk van.

5 kedvelés

Healthcabin-ról tudsz jókat rendelni és dollárba is lehet fizetni! :slight_smile: Ha éppen nincs az bukó, én Wotofo Profile X RTA-t akartam rendelni szivárványba és emiatt csúszott a rendelésem, mert írtam nekik, hogy ráér. Aztán továbbra sem lett így más szín lett belőle végül!

6 kedvelés

Tegnap megláttam ezt, és most nagyon kísértésbe estem…


Egyszer szeretnék venni de valami normálisat hosszútávra. De ez nagyon bejön nekem pirosban. Max a tankot meg az akksikat később veszem meg hozzá.HC-n elfogyott sajnos,egy helyen találtam csak jó áron de ott csak szürke van…

2 kedvelés

A B80 1es afc-je igen szűk mtl-t eredményez.
2es afc esetén viszont csak totál elzárt légnyílásokkal adja a számomra tökéletes mtl szíváserőt (ez ugye már a “kinek mi” kategória)
Most várok a 3as afc-be egy szűkítő csövet ami azt 1.5-re szűkíti…elvileg az lesz az ideális. Ha így lesz akkor ötvössel felfuratom az 1es afc-t 1.5-re.
HC szállítás 3 hét…minden sarc az árban és MP szállítja itthon

Ez az AIO is jóáron van HC-n…pirosban is elérhető!
ThunderHead Creations X Mike Blaze AIO 88W Mod (healthcabin.net)
De tudd, hogy ehhez még Boro tank is kell + rba bridge​:point_up:…ami nincs a csomagban, ezért a beszerzése növeli a végső árat

3 kedvelés