Webshop jó kínálattal

Tudom, köszönöm szépen. HC-n nincs készleten de találtam máshol.

de itt csak a szürke van készleten…ismeri valaki ezt a shop-ot?

1 kedvelés

Ez elvileg tank és bridge is, ha jól látom.

2 kedvelés

Ha a TC is cél akkor nyilván ez a DNA chip verzió a nyerő számodra

3 kedvelés

Ismerjük, sokáig rendeltem tőlük, ajánlott :+1:

3 kedvelés

igen…így együtt a DNA-s AIO-val 163€ + szállítás.

Ez így lényegesen többet nyújt egy B80-nál…kérdés mennyire akarsz mélyre menni a “nyúl üregében” :slight_smile:

3 kedvelés

Kell még két akku is mert az odin 21700-as. Ha tudtok más oldalon hasonló áron, ahol van piros megköszönném. Sajnos csak ezt találtam ahol van ennyiért és készleten is. +18eur a szállítás is.

1 kedvelés

írd be google-ba akeresett nevet + € …és enter. Akkor csakis EUs shopokat listáz ki…azokból több német lesz, akik nem valószínű, hogy ide szállítanak

2 kedvelés

A mostani odin+brunhilde mtl párosítást évek óta használom kb 4-5. Csak nagy és macerás cipelni magaddal. Ezt zsebre vágom és ennyi. Először egy kayfun x miniben gondolkodtam,de az is körülményes a móddal cipelni…aztán láttam ezeket a kis aio-kat és megtetszettek, ízre nem mondtak rosszat róla, így kezdtem el gondolkodni a raga-n és a b80-on. De azok tetszettek is meg nem is… Raga nyitott akksi, b80 nem kompatibilis mindennel. Aztán megláttam ezt, és nagyon tetszik. Az árán kívül nem nagyon látok más negatívumot. :grinning:
Vagy ezt sikerül megvennem vagy a kayfun x mini, és marad a körülményes cipelés. A svoe mesto legalább szállít Magyarországra. Már ez is nagy szám manapság

1 kedvelés

Hát, ez a Te döntésed lesz :smirk:

Nekem pl bőven megfelel a B80 úgy ahogy van (azzal a kiegészítéssel amit írtam)…ezért nem hiányzik/érdekel más rba és a TC sem.
A múltkor már így is elcsábultam egy mindennel is kompatibilis AIOra, de a tűzgomb pozíciója miatt azt még időben stornóztam :rofl:

1 kedvelés

Te melyik szint választottad? A plexi oldal nagyon karcolódik ahogy olvastam, a többi meg csajos. Főleg gyümölcsös+mentol aromákat szívok, neked mi a tapasztalatod vele? Olvastam a tesztet az oldalon.

1 kedvelés

Mármint a gyártó oldaláról? Mert nekem nem így rémlik, sőt nagyon régóta nem…

1 kedvelés

Rákérdeztem emailben, szállítanak.

3 kedvelés

sry…csak közben futottam 10km-t :smiley:
Nekem a Magnetic Black és a Nebula Sparkle van, de nyomtattam hozzá más panelt.
Az ízvisszadásról @Vaperina_Kinga B80as tesztjéből tudsz meg mindent…én nem élek aromákkal.
Ne érts félre, én nem akarlak rábeszélni egyikre sem…csak a saját szubjektív tapasztalatomat írtam le a tesztemben is.
Ha pontosan tudod, hogy mit szeretnél (TC pl kell-e) akkor úgy érdemes dönteni…mert az árak kb 50€-tól a csillagos égig eszerint változnak

2 kedvelés

TC nem kell, csak a dna szerintem jobb azért de nem minden áron azért. Na még gondolkodom ezen, úgysincs csak szürke mindenhol. Ha van ötletek vagy tanácsotok alternatívára szívesen veszem.

1 kedvelés

Ez is lehet egy alternatíva.Pici,és ha rajta van a felső elem is,akkor kb ugyan az,mint egy aio:
Just found this amazing item on AliExpress. Check it out!
HUF46,369.53 | NEW Stratum Balance 2 Mod DNA 60W Vs SXK Billet Box Single Battery Vape Mod Suit 22/24mm Atomizer Produced By YFTK Spot Sales

4 kedvelés

Az nagyban szűkíti a kínálatot, hogy neked mtl-re kell. Mondjuk megértem mert én is az mtl-rdl között félúton kedvelem a vape-et. Szűk is legyen, de azért gőz és th is legyen…esetedben az ízvisszaadás is szempont. Olyan kiváló és zsebbarát AIO-k buknak el az mtl igény miatt mint pl a Stubby AIO 18650 - Suicide Mods-tól

1 kedvelés

HC-n jelenleg csak listázva van a termék még nem árulják.

EU-n belül itt kapható még pirosba.
https://www.barabrume.fr/blaze-aio-dna80c-thunderhead-creations-x-mike-vapes#/1627-couleur-splatter_red

Hozzá boro tank. Matt feketén kívűl minden szín elérhető.
https://www.barabrume.fr/blaze-bridge-boro-dual-glasses-sliding-tank-thunderhead-creations#/1450-couleur-silver_black

Regisztráció és a termék kosárba rakása után kb. 5-7 nappal később kapsz -5%os kupont.

4 kedvelés

Vállalsz esetleg 3d nyomtatást? Ha a b80at veszem kelleni fog új fedél mert a fekete tetszik​:slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Köszönöm

1 kedvelés

Nem én nyomtattam, de korrekt áron adta aki nekem is nyomtatta. Ha majd ott tartasz szívesen megadom az elérhetőségét. Nincs hatalmas kínálat dizájnban…inkább csak színben

Ha HC-n gyűjtesz pontokat akkor jövő hónap végére lesz annyi, hogy kb 12-15k között kijöjjön tokkal-vonóval-Boroval, szállítással a B80.

3 kedvelés