VV Pinkman furcsaság

Üdv!
Először vásároltam pinkman aromát, mivel mindenki agyon dicsérte gondoltam mi baj lehet kipróbálom.
Szépen be is kevertem 80/20 3mg alapba, majd egy hetet hagytam érni.
Eljött az idő, hogy megkóstoljam először egy Zeus ZX tankba töltöttem, wotofo quad core fused clapton előretekert coil és muji vatta.
Nem volt rossz íze, de annyira nem az én világom.Aztán tegnap reggel melóba menet egyszer csak éreztem, hogy valami nem az igazi kicsit égett íze volt.Gondoltam a hideg miatt nem úgy vette a vatta ahogy kellett volna ezért kicsit megégett.
Egészen estig nem is szívtam belőle, aztán ahogy hazaértem na mondom csak rápróbálok.
Teljesen savanyú íze volt kesernyés, alkoholos utóízzel de ez nem volt elég úgy elkezdtem köhögni tőle mint aki asztmás rohamot kapott.
Semmi gond, gondoltam tuti megégett a vatta.Szétszed-összerak semmi változás, rossz íz köhögési roham.Ismét szétszed másik fajta coil próba és ugyanaz a történet.Ugyanezt eljátszottam egy recurve rdaban többféle coilal is és semmi változás.Az alap nem lehet rossz mert mást is kevertem ugyanabban az időben és azoknak semmi baja.
Hasonlót tapasztalt valaki?

2 kedvelés

Akkor nem olvastad,hogy én folyamatosan csak szenvedek vele​:joy:
3 féle keverésem áll a szekrényben arra várva,hogy meglocsoljam vele a lefolyót​:rage::joy::joy::wink:

2 kedvelés

Én ezt a jelenséget úgy nevezem, hogy ,gázosodik’’ ez főként akkor jelentkezik ha hideg van vagy magas a vg tartalom és a porlasztás nem megfelelő vagy kissé fröcsög vagy túl forró. Kicsit erőltetni kell hogy úgy mond betörjön összeérjen a huzal a vattával és az aktuális liquiddel. Tudom nem túl tudományos de ez van. Egyébként erre a muji különös képp hajlamos.

2 kedvelés

Értem, hogy van ilyen amit mondasz, na de csak a pinkmannel és itthoni körülmények között is?

Szia szavidőt nézted rajta, nem járt le? Amúgy kár kiönteni, vízzel hígítva teamécsesen jól lehet illatosítónak használni. Én igazából szoktam csak simán a kovektoron is melegíteni a bedöglött leveseket :slight_smile: .

1 kedvelés

Nem neztem sajnos, bekevertem mindet aztan kidobtam az ures flakont.

1 kedvelés

Már vételkor érdemes megnézni és ha webshopból rendelsz, akkor sem árt tisztázni, ha van kivel. Én kaptam az év elején februárban 3x30 ml olyan aromát, amik márciusban lejártak. Ebből mérgemben egy kuka lett, egy mangós pedig lehet h tölteléknek jó lesz vmire…de lehet h megy légfrissítőnek…Rögtön elég rosszul jön ki 30 ml használható aroma 12-13 ezer körül…

2 kedvelés

Hali!
Én is hasonlót tapasztaltam gyári poris készülékkel. Van egy fura utóíze illetve szerintem elég gyorsan öli a tekerést/porlasztót. Illetve annyira nem is ízlik nekem mint amennyire mondják hogy mennyire fasza, így a heisenberget már ki se mertem próbálni. Az említett ízt én alapban minden bogyós arománál érzem szinte. Mindig az jut eszembe hogy kesernyés mint a magokkal érlelt és főzött pálinka :rofl:

1 kedvelés