Pinkman tuning....jó ötlet?🤔

Tudom nemsokan longfilleztek,hanem inkább aromával dolgoztok…
Nekem a Pinkman aromával sem sikerült és longfillel sem.
Az aromából 20%-ban kevertem.Úgy,hogy a végeredmény 50/50 legyen.
A longfillt nem úgy csináltam,hogy a címke tetejéig öntöttem az alaplét,hanem kimértem ahogy írta az ajánlás.14ml aromára 46ml alaplé.Így majdnem teljesen tele lett a flakon.Nehéz is volt rázogatni,mert nem volt sok üres hely.
Ezt 70vg-s alaplével öntöttem fel.

Sajnos egyik sem ízlik.

Ennyi van a longfillben és ennyi aromám maradt.

Mi lehet szerintetek a végeredmény,ha ezt a kicsi aromát hozzáöntöm a longfillhez?
Katyvasz?Pancs?
Vagy rosszabb számomra már úgy sem lehet és 1 próbát megér?

5 kedvelés

Szia!
Maga az íze nem ízlik, vagy a longfillnek kevés neked az íze?

3 kedvelés

Szia.Az íze csak akkor ízlett,amikor elsőként a NicSalts-ot vettem meg.Akkor imádtam.Amikor aromáztam vagy longfillt csináltam,nem lett olyan az íze.Egyiknek sem.Nem tudom meghatározni,hogy mi nem jó,de nem szeretem szívni.Tegnap este vattáztam újra és tettem a tankba a longfillt,de mindjárt ki is öntöm és vattát és ízt cserélek,mert számomra nagyon nem finom.
Ha valóban csak a címkéig,vagy addig sem kellett volna töltenem alaplével,akkor sok lett az alap.Ez mehetett az íz rovására.Ezért gondoltam,hogy azt a kis aromát még beleöntöm.Saccra sem tudom mennyi lehet az a megmaradt aroma.:slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Miután jelenleg mindkét adagod kuka… Keverd be, megkóstolod és ennyi. Ha nem jó, mehet az eredeti terv és kiöntöd. Ha bejön, nyertél néhány milli Pinkmant. Kész. :wink:

5 kedvelés

Néhány ml?Sok az a minimum 50ml,hogy kuka​:slightly_smiling_face:
Ha xar lesz,majd elpostázom neked​:wink::joy:
Ha beleöntöm,újra rázogatni,szellőztetni kell?

3 kedvelés

Ha bekeverted, szívd is el! Ez az alap… :grinning:
Több is veszett Mohácsnál és szerintem mindannyiunknál.
De miután eleve lefolyóban végezné az elmondásod szerint, mert szívhatatlan, akkor nem mindegy? :wink: Próba cseresznye.

7 kedvelés

Igen, igen.
De legesfontosabb a pihentetés szerintem

Bekevert aromáim mindig a végére lettek a legfinomabbak, mire el is fogyott.:yum:

Gyakran az erkélyen hagyom, lehúzott redőny mögött a melegben. Kicsit oxidálódik, be is sötétedik…

Próbáknál az ízek csak egyre erősödtek is.

Úgy gondolom nem túlzás egyes ízeknél az egy hónap pihi. Így aztán megpróbálok előre rendelni, keverni.

És várok…:hourglass_flowing_sand:

8 kedvelés

Valami még beugrott.

Sima Coton Bacon-t használok, hogy hamis-e vagy sem nem tudom, ajándék volt.
Azonnalra, mint az építős videókon, nekem sose finom, egy nap után lesz mellékíztelen ha újra vattázok.

Még nem próbáltam másik vattát…de megéri várnom.

4 kedvelés

@Balazs_Samu_Nagy hónapok óta kész van,csak nem szívtam​:slightly_smiling_face:

3 kedvelés

@Viktor_Hajdu csak a kérdésemre nem válaszoltál​:joy:
Ha beleöntöm azt a kb…2-3ml aromát,megint rázogatni és szellőztetni kell?

2 kedvelés

Múltkor én is rendeltem pinkman aromát mert sokan írták hogy milyen jó.
1 hónap után se ízlik… :smiley:

5 kedvelés

Nem szükséges. :slightly_smiling_face: Csak hagyd 1-2 napig míg rendesen elegyedik.

Szerk.: Igen, a rázás az kell. Bocsi. :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Össze rázni mindenképpen, hogy megkeveredjen. Alapvetően a pinkman szerintem egyből fogyasztható, de az ido jót tesz neki.

4 kedvelés

Nekem is ez a tapasztalatom egyből fogyasztható, néha néha nálam befigyel! :eye:

5 kedvelés

Ha az összes keverésnél rázod, ezt miért hagynàd ki?
Ràzd, szellőztesd, sőt akár át is vàkumozhatod.

5 kedvelés

10százalékban keverten a pinkman és bejött

3 kedvelés

@Vaperina_Kinga :kissing_heart:

2 kedvelés