Pinkman vampire vape kérdés

Sziasztok!
Kérdezni szeretnék tőletek.

Kumulus vape-ről vettem egy barkács csomagot.

30ml Vampire vape Pinkman
140ml 50-50 alap

  • 6x10ml 20-as booster.

Az alap és a booster ugyanaz a márka.
Diy nevezetű.

Nos, az áru oldalán azt írja ha 6-osra szeretném keverni, 140 ml alap + 6 booster és a 30ml aroma.

Barna gyógyszertári műanyag üvegben vannak, október 2-án kevertem be, de nem tudom milyennek kéne lennie. Már a keveréskor szép pink színe lett. 5 napot írt érlelésnek.

Most geekvape boost 2 pod 0.4 ohm pori, de nincs valami karakteres gyümölcs íze. Citrusos piros bogyó, de nem érzem olyan intenzíven. Ez a recept rossz ahogy van, vagy érdemes várni még vele?

Most kipróbálom majd zeus zx rta-ban is majd, hátha. Szép estét! :dash::dash::dash:

Hirtelen fejbeszámolás (amiben sosem voltam jó) 13% aromás a levesed. Ennek már eléggé érezhetőnek kellene lennie. Halkan jegyzem meg,hogy én 100ml alaléhez tettem 10ml pinkmant és finom volt. Amit nyáron rendeltem azt is így kevertem és nagyon lapos az íze. Lehet hogy a gyártó változtatott valamin vagy csak üldözési mániám van,vagy valami.

3 kedvelés

Ezt írja:

Az alábbi adagolási tanács 50% PG / 50% VG adagolásra vonatkozik. Adjon hozzá egy kis ízesítőt, ha a VG szintje magasabb, és fordítva.

Javasolt adagolás: 10-20% az alaphoz képest
Meredek idő: 5 nap

3 kedvelés

Én lemondtam a pinkmanról. Van még 1000 másik amit kiszeretnék próbálni.

5 kedvelés

Azt hittem intenzívebb lesz, de épphogy csak érezni az ízét. Legközelebb más lesz, először vettem ezt.

Ezelőtt A&L nagato volt, de az két hónap után kezd ízetlen lenni és nagyon barnul a lötyi.

4 kedvelés

Talán még a TJ Red Astaire aromát lenne érdemes kipróbálnod,szerintem az még 10%
hígítással is eléggé intenzív ízű.Ami az A&L Nagato aromát illeti,én 9%-ban keverem,két nap érlelés után már gőzölöm is.

4 kedvelés

Ezt mondom én is,hogy idáig 9%-ban kevertem én is és idáig minden megfelelő volt. Most ízetlen az egész. Mióta szálhuzallal tekerem a tankot van íze de nem olyan intenzív. Elengedem a vampire vape termékeket.

6 kedvelés

Akkor az a cég is levágta a tehenet…szinte már mindenhol a minőség kárára történő pillanatnyi profitmaximalizálás folyik, kevésbé számít mi lesz később. Szinte az egész kereskedő és szolgáltató világ csal és hazudik…aki pedig nem az sokszor elbukik mert hátrányba kerül a csalókkal szemben.

4 kedvelés

Erre tippelek én is. A pinkman nekem olyan állandó aroma volt itthon, amikor meguntam egy ízt, akkor jó volt elpúffogatni belőle 1-2 tankot. Nem szeretem sem a bogyós gyümölcsöket, sem az epres-málnás dolgokat, de ez valahogy szívható volt. Mangó, szőlő, ananász és társai ízeket szeretem, de félek rendelgetni, kóstolgatni, mert futottam már bele nagyon mű ízekbe. Sajnos nem állok úgy anyagilag, hogy rendeljek 10 féle aromát, abból 5 lefolyó, 3 elmegy kategória, de csak őrizgetem, és 2 elszívom.

4 kedvelés

esetleg próbáld ki VG többletes, aroma nélküli alappal…nem veszíthetsz, de minimum tapasztalatot azt nyerhetsz.

4 kedvelés

Red Astire jó lehet, bár félek az ánizstól. Hülye voltam, hogy nem a bevált aromákat vettem. Al Carloban sosem csalódtam még.

1 kedvelés

Egyszer majd kipróbálom biztos. Jelenleg van vagy 1 liter 50/50-es alapom. Jövő hónapban kell nikotint vennem, meg valami aromát se ártana. Egyedül keresek a családban. Feleség, gyerek, kutya, albérlet. Az autóra is éves kötelezőt kell fizetni.:pensive: Minden forintnak sajnos megvan a helye. Ezért nem engedhetem meg magamnak az ötletszerű vásárlásokat.

2 kedvelés

Akkor pláne teszteld mielőbb amit írtam. Engem nem a költségvonzata motivált, de abban IS hatalmas előnye van

2 kedvelés

Köszi a tanácsot. Megfogadom ígérem.:saluting_face:

2 kedvelés