Vsticking VK530 beállítások

Sziasztok!

Vsticking VK530 moddal ismerkedek jelenleg. A kérdésem az, hogy a huzal beállításoknál a SS316L, Ti és Ni200-n kívül nem tudok másfajta huzalt beállítani csak egyénit. Én Ni80 huzalt használok mostanában az SS316L-n kívül. A SS huzaljaim nem is égnek meg, de a Ni80 huzalom Ni200 beállításon szinte naponta cserés (Brünhilde MTL), a W beállításokra odafigyelek, hogy ne pörköljem túl, sőt általában a tekerte által javallott W alatt használom. Kérdésem az, hogy Ni80-ra milyen optimális beállítást tudok eszközölni ezen a MOD-on?

2 kedvelés

Ni 80 nem tc.huzal

5 kedvelés

Én csak finoman watt, a TC nehezen jött össze ezen a modon…

2 kedvelés

De nem TC-be való használattal is tudok huzaltípust választani. Vagy én nyomkodom el, és nem tudom még használni az “új” MOD-omat? Mentségemre szóljon használati utasítást nem kaptam hozzá, doboz nélkül jött, így vakon lövöldözök. Illetve nem hőmérsékletre szabályzok.

3 kedvelés

Nem tudsz vagy azt hiszed ,hogy tudsz de ezért ég meg a ni80 mert rá küldted tc-be a ni 200 beállitásait… :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Ja és mentségedre nem szól,hogy nincs használati csak azt lehet tc-ni ami arra való :slightly_smiling_face:

7 kedvelés

Ez esetben még tovább bújom a csoportot. Érdekes, hogy az előző MOD-ban TC üzemmódban volt Ni (Voopoo Argus GT), de szentül meg voltam győződve, hogy jó bele a Ni80. Akkor tovább bújom a VK530 menürendszerét, hogy hogy tudom nem TC-be járatni, mert ezek szerint csak ebben használtam eddig…

2 kedvelés

@Vaperina_Kinga néni írását olvasd át ha marad kérdés szívesen segitünk.Bocs a vér szívásért!!! :slightly_smiling_face:Talán az is segítene ha megnéznél egy két yihis videót!

6 kedvelés

Nem vettem vérszívásnak. Sokat lógok az oldalt, a huzalos írás is előttem volt már ,de valahogy a Ni80 és a nem TC kompatibilitás felett erősen átsiklottam. Hajlamos vagyok bamba lenni, és ilyenkor kell, hogy felnyissák a szemem, hogy én voltam a hülye.

4 kedvelés

Bárhol is légy a Vsticking módusai között, joystick gombot nyomd lefelé 3mp-ig, először a bypass bújik elő, másodszorra már a power módus. Nálam mindig bejött. :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Nem a joyt befelé nyomva (ekkor piros), majd tovább nyomkodva váltogat? Majd a watthoz érve fire gomb.

Dede, és W-ban is használom, nem C fok alapján. Csak azt hittem, hogy a huzal kiválasztásának szerepe itt is játszik. De hát nem vagyok egy TC mágus, van még mit tanulni.

1 kedvelés

Ezen a modon elég macerás, én el is engedtem…egyszer, egy tekeréssel tudtam működésre bírni. De nem is mozgat a TC. A tüzelés hossza, a beállított teljesítmény, az éppen használt leves, és a hangulatom mind részt vesznek az önszabályozó játékban :slightly_smiling_face:

Ha van egyéni mód, ott elviekben meg lehet adni neki az ellenállási együtthatót. A neten valahol biztos megleled, hogy a Te huzalodnak milyen.

1 kedvelés

Menüben meg lehet adni, igen.

A fent írt módon is visszatalál. De igazad van. :slightly_smiling_face: