Geegvape aegis legend 200w 1 modell

Sziaszok Vaperek,
Kérlek segítsetek megoldani egy paranormális jelenséget. A címben szereplő modon próbáltam ki a NiTC módot. Tekerés ( 30ga 0.25-ös Ni80 huzal 2-es magon 6 menet kb. 1 ohm). 200 fokon próbáltam de olyan kraftot adott neki, hogy megláttam Lenint. Huzal is elpattant. A többi modomon fut szépen a TC-n. Én baltáztam el valamit vagy a mod rossz TC-n? :thinking:

2 kedvelés

Te baltáztad el. Ni80-al NEM lehet TC-zni. Csak a tiszta nikkel drót jó, de az meg baromi macerás SShez képest
Felhasználóhiba :grin:

1 kedvelés

Szia,

Az a Ni nem az a Ni. :slightly_smiling_face: Ni200 kell oda. A Wattot mennyire állítottad?. SS huzallal TC-zik a legtöbb átlagos vaper.

5 - 12 watton, mindkettő atomvillanás volt.

Akkor a többi modon hogy futhat szépen?

Thx. Akkor megint tanultam​:grimacing::grimacing::grimacing: Hála istennek nem a mod rossz.

1 kedvelés

SS huzallal próbáld meg ugyan ezt a tekerest. Lock-old az ellenállást és… Na basszus, nem emlékszem a tcr értékére. És még azt kell kell beállítani (TCR).

107… de már én se vagyok biztos benne

1 kedvelés

Annyira nem ragaszkodom hozzá. Csak hát mondom rápróbálok. Marad a jó öreg power mód.

2 kedvelés

Az az AS chip széria nem volt valami erős Temp Controlban. Kipróbálni jó, de egyébként engedd el :woozy_face:

Úgy lesz… :grin: Köszi szépen a segítséget.

1 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.