Voopoo Vinci Q és Smok Igee A1

Sziasztok! Nagyon kezdő vagyok az elektromos cigaretta terén és nagyon sok minden nem tiszta számomra. Voopoo Vinci Q-t vásároltam először, aztán most váltottam hamar a Smok-ra. Az lenne a problémám ezzel, hogy a Smok keszulekem valahogy nem ugy adja at az ízt es az erősséget sem, mint a Voopoo. Segitenétek, hogy miert van ez? Vagy esetleg nikotinsóval próbálkozzak a Smok esetében? Miert van a kettő között igy különbség?
Egyébként 50-50 arányú liquidet használok mindkettőbe. Koszi a segítséget :blush::blush:

1 kedvelés

Szia!
Az ízt és az erősséget sok minden befolyásolhatja.
Pl: levegőzés mérete, watt szám és a porlasztó ellenállása stb.
Pontosan milyen smok készüléket használsz?
Illetve hányas liquid-et?

Smok igee A1 - et használom. Készre kevert liquidet szoktam venni, ami 6mg/ml.

Ahogy látom a smok-ba kapható pod fejek 1.8 ohm-oska, a vincibe 0.9 ohmosak.
Ezért érezheted szerintem ezt az íz és erősség különbséget.
Ha meg szeretnéd tartani a készüléket akkor szerintem vegyél külön pg-vg-t és szabadbázisú nikotint. Ha így csinálsz egy 6-os alaplevet, az biztosan kellő erősségű lesz számodra. És akkor már a liquided is magad kevered szoval a saját ízlésednek megfelelően tudod ezt megoldani​:grinning:
Ha váltanál akkor egyszerűen keresel egy AIO podot vagy veszel egy szettet, ahol számodra megfelelő ellenállású porit tudod a megfelelő watton hajtani :grinning:

Ezen kívül kis tanulásnak ajánlom elolvasni a tudás tárat, elég sok hasznos információt megtudhatsz a jövőre nézve :smile:

1 kedvelés