Nincs íze a lötyinek

Sziasztok! :slight_smile: Teljesen új vagyok az oldalon és ami azt illeti az e-cigi is elég új számomra. Nemrég vettem egy eGo AIO e-cigit. A porlasztón az áll, hogy 15-28W és 0.6 Ohm. Tehát nagyon egyszerű szerkezet, semmi nem állítható rajta, kivéve a levegőáramlást minimálisan. Gőz van bőven, azonban az a gondom, hogy az ízeke alig érzem. (nem az ízlelésemmel/szaglásommal van baj) Pedig pont az ízekért használnám az e-cigit. Eddig vásárolt folyadékok kb ezek: VIVO, Vype, Mellowdew. Gondolom nem a legjobbak, de lehetséges, hogy túl gagyik és ezért érzem minimálisan az ízüket/illatukat? Vagy talán a készülékem túl gagyi és nem tudja hatékonyan kihozni az ízeket a lötyikből amiket használok? Minden segítséget köszönök előre! :pray:

1 kedvelés

Nem lehetséges! Tuti! :weary:

1 kedvelés

Szia!
Én próbálkoznék a helyedben más fajta liqudekkel. Van egy faék egyszerű podom, amiben 0,6os pori van és 20 watton hajtja, tökéletes ízekkel.

2 kedvelés

Igazából se a lötyi, se a készülék nem egy biztos választás. A lötyiket csak hallomásból ismerem, a készülékkel személyes kapcsolatom volt kb 2 órára. Utána leraktam és vettem egy “normális” készüléket :smile: nekem se íze, se gőze nem volt igazából, csak kapart így gyorsan elengedtem az AIO készülékkategóriát.

1 kedvelés

Szia,

Lötyit innen vegyél:

Ne a bolti szart…

0.6-os pori helyett meg inkább 1.2-est használj szűk levegővel.

Aztán ha ez megvan, gyere és ajánlunk valami jobb készéket. :grin:

2 kedvelés

Gyors használati utasítás dohánybolti lötyikhez:

  1. Készüléket az egyik, likvideket a másik(lehetőleg a domináns) kezedbe fogva menj nyitott térbe- rét,utca,háztető, lakótelepen erkély is jó lehet
  2. Ízlelés kedvéért gyors szippantás(ez a lépés elhagyható, kis perverzió szükséges hozzá), ha az eredmény nem tetszik, ugorj a 3. pontra, ellenkező esetben itt fejezd be az olvasást, neked már úgyis mindegy…
  3. A kezedben tartott likvideket szakszerű mozdulattal messzire hajítani

Az AIO nem egy nagy durr, de alapozni jó lehet, főleg ha már van; ellenben a dohánybolti löttyök már inkább a veszélyes hulladék kategóriába tartoznak. Jobb lenne mindenkinek, ha a gyártósort is eladnák gemkapocsnak, a helyét felszántanák és behintenék sóval( esetleg fűmaggal, környezetvédők meg ne lincseljenek). Vagy kutyafuttatót kialakítani a helyén, mittudomén.

Na szerintem itt mehetett félre valami, de ne add fel :+1:

3 kedvelés

Egyetértek az előttem szólókkal.
De ha bizonytalan egy leves erőssége, viszont illatra intenzív, és egy pici cseppet megnyalva erős, akkor a hardver konfig is bibis.
Az általad felsorolt levesek elég Zs kategória.

1 kedvelés

Bármennyire is elborzasztónak tudnak tűnni a hardverek árai belecsöppenve ebbe a dologba, ha csak viszonylag alsó polcról válogatva, ismert-bejáratott-ajánlott dolgok közül bevásárolsz, akkor az évekig kiszolgál, és az analóghoz képest rövid úton pozitív a mérleg. Itt az igazi pénznyelő a rengeteg kidobott nemszeretem likvid, amíg kialakul valami állandó, amit szívesen szívsz. Ha ez is megvan, akkor minden OK, boldogság.
Ne ezen akarj spórolni, itt az olcsó nem mindig jó,néha a drága se!

-Vásárlásfüggők, SICC!!!-

3 kedvelés

A “nemzeti löttyök” igenis példásan teljesítenek. Ugyanis a dohánylobby célja ezekkel az, hogy mielőbb visszatérjen a megtévedt bárány a nyájhoz (analóghoz).
Jótanács…inkább ne használj aromát egyáltalán minthogy azokat a szarokat szívod…az analógot pedig végkép kerülni ha kedves az életed és a pénztárcád.

2 kedvelés

De most miért, naaaaa, lécciléccilécci. :joy:

Mert ez itt az értelem bimbódzásának pillanata. Ne rontsd el!

ui.: már 27 napja nem vettem semmit, és itt az elvonón mindenki nagyon kedves​:face_with_spiral_eyes:

:yum:

De mi nem elrontunk…mi csak megmutatjuk mit is lehet kihozni ebből kva sok pénzért. :grin:

11éve nem vagyok képben azzal, hogy mennyi a napi 1doboz piros marlboro, de gyanítom már 2k körül van.:thinking: Lehet osztani/szorozni, de az egészséges vape hosszabb távon úgyis olcsóbb lesz…még a vásárlásfüggőknek is…mert az egészséges életminőség is a tét.

1 kedvelés

Hoztam kollégának arany marlborot 2040 HUF most :thinking:

lottóznom kéne :grin:

eGo aio=all in one :rofl: papír nehezék , távdobó eszköz, méreg generátor :face_with_symbols_over_mouth: és sok minden más de nem vape eszköz POOOOOONT

Na, azért ne szídjad, én is ezzel kezdtem! Igaz csak pár hónapig. :grin:

És meddig bírta egy porlasztó 1hét ? :smiling_imp: Jó volt az 5 napnak is @Ispy :rofl:

1 kedvelés

Amikor hármat kukáztam 30 perc alatt, akkor rendeltem meg az első rta-m. :grin:

Akkor inkább már egy pod :grin: amiben lehet porlasztót cserélni aegis pod, voopoo pod és van rba hozzá

1 kedvelés