Voopo Pnp porlasztó és egyéb problémák :(

Sziasztok!

Nemrég visszaszoktam a gőzölésre analógról újra. Régen már sikerült egy ideig e-cigizni, de akkor is hasonló problémák miatt hagytam ott a gőzöket, ami a következő:
Jelenleg vásároltam egy Drag X PnP Kitet, 0.2-es porlasztókkal használom átlag 50W-on.
5ből 3 likvidnél a problémám, hogy 1 maximum 3 nap alatt leég a kazán. (70VG / 30PG 3mg nikotin)
Ma pl. a Pancake Factory Snikkerse 3 tank után (15ml) teljesen elégette a vattát a kazánban, pedig marhára ízlik a lötyi. Tudom, inkább MTL-es cucc, meg desszert, kokszol stb. na de ennyi idő alatt tényleg normális, hogy leég a kazán?
De a Doozy Big drip szériája is égeti max 2 nap után. Régi Mystic Juice ami ugye nem egy égetős fajta max 3 nap, de a 4. már érzem az égett ízt.
20 percig áztatom a kazánokat, szívogatom üresbe őket, illetve nem szívom gyorsan. Azonban napi 15 ml elmegy azért.
Mi lehet a gond? Desszerteket inkább MTL-be? Esetleg a régi Efest 18650-es akksik is közbeszólhatnak? (Kb. 3-4 évesek bajuk nincs, csak nem mai darabok)
Esetleg tudtok ajánlani olyan cserélhetős porlasztós tankot amiben nem kell ilyen sűrűn cserélni a kazánt? Melyik most a legkomolyabb tank? Bár mégegyszer tuti nem normális, hogy a legtöbb likvidnél a Voopo PNP porijai kukák. Nem csak a PNP VM5-öt próbáltam, az összesnél ez a gondom.
Nyilván a legjobb a saját tekerés lenne, de egyszer próbáltam és nagyon béna vagyok. Kérlek segítsetek, mert már megőrülök. :slight_smile:

4 kedvelés

Szia!
Először az 50 watt kontra egy 18650-es kombinációra hívnám fel a figyelmed, nagyon nem tesz jót ekkora teljesítmény egy szóló 18650-es akksinak. Sajnos vannak olyan “levesek” amik képesek gyorsan megenni a porlasztókat/építéseket, a desszertek általában ilyenek.
Ellenben itt egy videó a Wotofo SMRT felújítható p’n’p porlasztókról, nagyon egyszerű és nagyszerű technológia, használom/használtam és ízre + gőzre is bocijó.
Ui: Ekkora teljesítmény esetén inkább két akkumulátoros MOD javasolt, mindenki érdekében. :slight_smile:

5 kedvelés

Szia,

Csak okoskodok: sok leves nagy watton ami kokszol is, ez ilyen. Vagy használj építhető kazánt, akkor is kokszolni fog, de legalább nem költöd a gatyád porlasztóra, vagy használj olyan leveseket, amik kevésbé kokszolnak. Az édes desszertek ilyenek, mtlben is 2 tank után erősen kezd esni az íz, igaz kicsi a watt kevésbé kezd el égni.

5 kedvelés

Pnp hez vegyél smrt porit,felújítható,nem egy bonyolult dolog :blush:

7 kedvelés

+1 !
Szerintem is egyszerűen felújítható, plusz így jóval olcsóbb is. Ráadásul jobb ízeket kaptam a Wotofo lapokkal, mint a Voopoo gyári porlasztóival, de ez maximálisan szubjektív. :slight_smile:

5 kedvelés

Köszönöm! Az a baj kissebb wattal nem kapom meg ugyan azt az élményt mint 40W felett ezzel a készülékkel.

2 kedvelés

Köszönöm szépen! Esetleg tudsz ajánlani 2 akksis modot? Tudom, hogy a Drag X szériának is van egy, de nagyon szidják az akksi nyitó/záró lapját.

Ne gépet vegyél,inkább magasabb ellenállású porlasztót,az kevesebb wattot kér és az akkukat sem gyilkolod :stuck_out_tongue_winking_eye:

3 kedvelés

Az asomdust én ajánlom, főleg ennyiért.

https://www.cigbest.com/products/authentic-asmodus-minikin-v3-iii-200w-touch-screen-tc-vw-box-mod-apv-pv---black

3 kedvelés

Az a gondom a magasabb ellennállású porlasztókkal, pl. VM1, VM3 hogy nincs az az élmény mint a 2,0 ohm-os poriknál. Illetve a torokhatás sem ugyan az, a gőz mennyiségét is szeretem ha több. Végigpróbáltam az összes porit. Ha növelném a nikotinmennyiséget akkor nyilván lenne erősebb torokhatás, de azt meg nem szeretném. Hát nehéz ügy.

Ok rendben :blush: