Égett ízt érzek új porlasztóval

Sziasztok!

Nemrég vettem egy drag x - et. Gyári porlasztóval használtam, DL es el. az első 2 hetig tartott mert jött az égett íz. Ok. Csere egy másikra. Tankot átmostam, új lötty, de a zsir új porlasztóval is égett ízt érzek! Nyilván áztattam előtte a porit. És alacsony watton ment. Kezdem unni! Mit rontok el? Van megoldás ilyenkor vagy kuka? Meg ha újat rakok bele megint az is ilyen lesz? :hot_face: Segítsetek!

1 kedvelés

Sajnos a Voopoo porlasztói ilyenek. Amíg porlasztót használtam nekem is volt olyan PnP porim, ami kb 2-3ml után elégett. Sokat dobott azon, hogy áttérjek a tekerésre.

1 kedvelés

Szia Gyöngyi,

Velem egyszer játszotta el ugyanezt annó az ego aio, utána váltottam rtara. Sajnos, ha csen túl sokat ívott előző este lehetnek szar példányok. Amit még meg lehet próbálni, hogy a lyukakon tűvel megszúrkálni, hogy kicsit fellazuljon a vatta és könnyebben felvegye a levest

3 kedvelés

0,15 ohm. Amit 60 wattra ír, de én olyan 18watton hasznalom max. Megáztattam szépen előtte, nem értem mi a baja

Köszönöm! És mi a helyzet a porlasztó felújítással? Jobb lesz mint a gyári?

VM 6 os pori van benne. Nem nagyon van a külsején nyílás

Annyira forró a likvid már 35 nél, hogy megéget​:neutral_face:

Akkor inkább használj olyan porit aminek nagyobb az ellenállása.

2 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.