Viszlát nikotin

Sziasztok!

2018 nyarán kezdtem el 100%-ban vape-elni.
A liquid előállítás gyakorlata miatti csökkenő nikotin mennyiség, és egy parányi tudatosság együttese miatt 2022. Márciusától nikotin mentesen MTL-ezek. Semmilyen különleges erőfeszítés nem kellett hozza, és semmilyen módon nem volt jelen az elvonási tünet. Soha többe nikotin. :slight_smile: Easy.

9 kedvelés

Gratula! :+1:
Én mondjuk úgy ahogy a napi kevés koffeinről úgy a kevés nikotinról sem mondanék le önként…nekem a pozitív hatásuk többet ér.

6 kedvelés

Én 2015 -ben kaptam rá az ecigire, elötte 25 év analóg után, 12 nic amivel kezdte, pár év és 6 azt 3 és 0 nikotin. Valóban semmi elvonási tünet vagy hiánya nem jelentkezik. Igaz, utána később vissza kaptam az analógra kis időre, most 3 as keverék, de nem gyújtok rá többet, az fix. (remélem)

7 kedvelés

Én is kísérletezek egy ideje. Két adag leves készül egyszerre ugyanabból az aromából ugyanolyan edénybe. Az egyik 6-os, a másik 3-as. Az elején megkeverem őket. Gyakorlatilag ugyanannyi fogy mindkettőből, pedig fogalmam sincs, melyiket szívom éppen. Ez valahol arra enged következtetni, hogy a vape-nél a nikotinnak kevesebb szerep jut, mint az analógnál, vagy a hevítősnél. Azért még nem akarom elkiabálni, javaslom, szerezzetek hasonló tapasztalatot ti is.

3 kedvelés

Én próbáltam kisebb niccel, meg nullásat is. De sóvárgás ON, th is hazament. Szóval nálam nem jött be a csökkentés.

1 kedvelés

OK, mert TUDTAD, hogy kevesebb a nik. Most próbáld ki úgy, hogy nem tudod. Tudom, hogy nehéz erre rászánni magát az embernek, de hidd el, megér egy próbát.

4 kedvelés

Azonnal megérzem, volt olyan is hogy nem tudtam. (Pl. kóstolók 3mg…egyből hiányoltam​:slightly_smiling_face:).

3 kedvelés

Nem kérdezem meg, hogy mit érzel, nehogy elbaszarintsd a játékomat :rofl:

Van aki nem érzi annyira, azt tudom :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Mióta ajánlottad azt a csokit, nálam abban vannak a nagy különbségek. Az más kérdés, hogy azóta átható csoki szagú a környezetemben minden. A táskám, a kocsim, az irodám és azt hiszem, még a cipőim is, a többiről már nem is beszélve. Viszont nincs ízvakság, mert mindig érzem. És ha új csoki kerül a lákásba, mondhatni mérföldekről kiszagolom :joy:

3 kedvelés

Év elejétől mar en se rakok nicet, csak a dohanyosba 2mg-ot. Nem veszem észre a különbséget. Meg van vagy 20-30ml 100-as nicem, azt a dohanyosba belecsepegtetem es utanna abba se megy.

2 kedvelés

A végén még kiderül, hogy tényleg segít a leszokásban.

2 kedvelés

Gratulálok! :slight_smile: Jó döntés volt.

3 kedvelés