Visszatérés az RTA-k világába

Sziasztok!

Néhány hónapig porlasztós tankot használtam egy beépített akkus moddal, viszont visszatérnék az építős vonalra.
Valószínűleg 5-6 helyről kell összeszednem a szükséges termékeket.
Összefoglaltam nagyjából mikre van szükségem, előre is köszönöm a segítséget!
Ha valami javaslatotok van szívesen fogadom. :slightly_smiling_face:
A vásárlást egyáltalán nem szeretném elkapkodni, majd márciusban lesz esedékes, de addig néhány dolgot már be fogok szerezni.

Alapvetően a MOD-ról és Tankról van elképzelésem.
-Maradnék a Dvarw MTL FL-nél és eredetit fogok venni, a gyümölcs-menthol ízeknél, amiket használok bevált.
-MOD-ból erősen gondolkodok a Dicodesen, ha már tavaly annyit faggattalak titeket róla.
Dicodes Dani 21700-as MOD-on nincs semmilyen csatlakozó? A Dani Micron van, azt láttam.
Illetve single 21700-as MOD lesz nagy valószínűséggel, jobb, ha tovább bírja az akksi szerintem.

Akkumulátor és Töltő:
-Samsung 40T akksit szeretnék venni(nkon.nl-ről, az ami bevált) és
-Liitokala Lii-C2 akksitöltőt(kínai Liitokala storeból)

Ami a kiegészítőket illeti:

-liquid-aroma.hu-ról alapból is kell vennem hamarosan aromákat, mivel új regisztrált vagy, így kapok 20% kedvezményt, egyébként szerintem kicsit drága a bolt. Meg innen rendelnék Super Sorb vattát is, remélhetőleg minden lesz raktáron.
-Tekeréshez van csípő fogóm, ollóm, csipeszeim.
-Viszont kellene valami tekerősegéd, meg szeretek TAB-on építeni.
-Ezeket honnan lenne érdemes beszerezni? Tekerősegédből a coil master coiling kit v4-et néztem, de szinte sehol sincs raktáron, csak lepetiten, de onnan nem érdemes egy terméket megvenni. A coil master TAB-ja pedig elég drága, de ez nincs raktáron liquid aromán, ahol kedvezménnyel még oké az ára.
-Kínából egy másik, de normális minőségű TAB 5k, illetve tekerősegédeket találni 3000Ft körül.
-Aromaparadise-ról rendelek gumis alátétet, hogy a mod és a tank ne karcolják össze egymást, illetve innen gondoltam Vandy Vape ni80 28GA huzalt is rendelni.
-Huzalból ha eddig Ni80-at használtam, maradjak is annál?

1 kedvelés

Szia!
Mit szeretnél rá csatlakoztatni egy Danira?

Igazából semmit, most hogy így belegondolok. :grinning:
Tölteni úgyis a külső töltőben fogom az akkukat.
Az ami esetleg felmerült a szoftver, de ezek szerint minden a modon állítható be.

Földi halandót a szoftverbe belepiszkálni nem engednek csak annyit amennyit a gombokkal tudsz és jól van ez így. :slightly_smiling_face: :point_up:

Szerintem sem probléma ez, igazából a minősége az ami fontos és azzal itt nincs gond.

Minden állítható ami kell sőt .Ez is sok embernek sokk…(nem tudják kezelni…)

2 kedvelés

Már picit túltárgyaltuk az USB-port témát, de végülis jobb is így, hogy nem kell gépre dugni, akárhol testreszabható, meg kell szokni a menürendszert és ennyi a lényeg.
Nem ismerem a szoftvert egyébként, ezért nem voltam tisztában, hogyha nincs port rajta az gond-e.
Az elején valószínűleg én is vakon leszek a szoftverben, de majd ha időm engedi kísérletezgetek vele.

1 kedvelés

Lehet a danit is csati nélkül tölteni:

Szívesen. :rofl:

Ha már a Dani a téma, a hozzá való bőrtokot próbálta valaki? Van értelme, vagy felesleges pénzszórás?
Milyen huzalt ajánlanátok? Vagy ha bevált az Ni80, akkor maradjon?
Igazából mindig volt 1000 féle huzalom, de elosztogattam, mert csak azért voltak, hogy legyenek, de Ni80-nal tekertem szinte mindig.

Én nem vagyok kotton párti, telefonra se rakok semmit, nem azt akarom fogdosni, szóval én natúrba szeretem, ha nem dobálod a földhöz nem lesz baja. Valahol olvastam, hogy a tok mögé be tud szívárogni a leves pára, kosz, és máris összeganézod vele a külsejét. De nem saját tapasztalat.

1 kedvelés

@Ispy
Végülis ez valós probléma, telefonoknál is így van sokszor, abból azért veszek szövetszerű belsejűt, hogy ne a por karcolja össze.
MOD-ra én sem raktam még soha tokot.

2 kedvelés

Ezt használom ajánlom…

1 kedvelés

Köszönöm, lehet használt lesz amúgy,kaptam privátban üzenetet apróságokkal kapcsolatban.

A Dicodessel kapcsolatban eszembe jutott még egy dolog, tavaly is dilemmám volt, hogy 21700 vagy Micro.
Elsősorban 22-es MTL tankokat tennék rá, mást nem hiszem.
A Micro kecses, kompakt darab, a 21700 már nagyobb.
Mondjuk ha már ennyit kiadok egy MOD-ra, akkor inkább a 21700-at fogom venni, mert ha esetleg később beruházok egy Dvarw DL-re, akkor sem leszek gondban.

Mondjuk a 21700 kb 2 micro egyben, nem inkább mini?

Meg is oldottad… :+1:

Egyébként szerintem a megoldás, hogy veszel egy 21700-at, majd egy minit és a végén egy microt, a sorrend fontos! :rofl:

Nem, minit nem néztem.
Bár a 21700-zal csak a méretben kell kis kompromisszum. Mivel elég ergonómikus, így nem hinném, hogy túl nagynak érezném.

Szerintem pont jó…

5 kedvelés

Pedig nekem pont a mini az ideális, 21700 nagy, micro meg…micro. :sweat_smile:

3 kedvelés

Szeretem a kicsike modokat, mint amilyen a micro egyébként, de nem lehet egyszerre mindent.
M-es/8-as kesztyű való a kezemre, ez alapján már el tudjátok képzelni szerintem.
Szép a Dani :smiley:
Silver mániás vagyok, de a Danikból a fekete jön be jobban, ahogy néztem a képeket. Neked úgyis van több Dani.

1 kedvelés