Visszatérés az RTA-k világába

Akkor mézzük az én kezemet :grin:kilences kesztyűt hordok,mert szoktam ám hogy ne kenjem össze a kezem :rofl:de pont beleillik a 21700 :smiley:és titán :wink:

2 kedvelés

Az a baj a microval, hogy nagyon rövid, ezért a nagy tankok nem állnak jól neki, én meg azokat szeretem. De ez már mind szubjektív, mindegyik ugyanazt tudja, ugyanaz a minőség, ugyanaz az ár. Kivéve sbs, azt ne vegyél. :rofl:

2 kedvelés

Igen, nekem is titán és silver, nekem fekete nem gyere be.

@Ispy
Na, mégis vettél Danit?
Nem úgy volt, hogy nem tetszik a forma? :face_with_hand_over_mouth:

11-es a kesztyűm… :slightly_smiling_face:

Sőt többet mint gondolnád :rofl:bocs @Ispy :face_with_peeking_eye::hugs:

De a fűzős vagy tépőzárasban nem tudom megfogni a tokrögzítő csavart mert csak egy ujja van :crazy_face:

Most sem ez a kedvencem, ha képről kell nézegetni. De ez a legolcsobb konyhakész dicodes, és ezüstbe meg a micro titánba nem olyan retró öregemberes stílus (bocs fiúk, lányok), mint a fekete.

A penon és az arti közelebb áll hozzám, szerencsére most már azokba is dicodes van.

Viszont minőségbe és ergonómiába tényleg jó a dani, ez van becsicskultam na. És szerintem tök menő a mini felső kijelzője is.

3 kedvelés

Silver és fekete Micro
A normál. nem torony tankokhoz pont jó :slightly_smiling_face::joy:

4 kedvelés

Nekem jó lesz az öregemberes fekete is, majd nézek képeket, hátha többet látok majd.
Úgyis kopaszodok már a húszas éveimben, a MOD már huszadrendű.

Van feketém is ha érdekel teszek fel képet.

2 kedvelés

Érted, én meg fiatalos, 100 éves vagyok és őszüők megfele, ha ehhez még veszek egy retro modot is…ennyi erővel el is lapátolhatom magam a kertbe. :rofl:

De nincs ezzel baj, lehet válogatni, csak tessék, csak tessék! :sweat_smile:

1 kedvelés

Köszi, megnézném egymás mellett majd a feketét ezüstöt, de lehet régi témákban keresve is találok képeket.

Meg kérjed tőle a kéket, a narancsot, meg az összeset is. :sweat_smile:


Tudom,tudom,befurakodott közéjük :grinning:

5 kedvelés

Mondjuk a titán is tök jól néz ki.

1 kedvelés

A két szélső a Best, de jól néz ki a középső szett is :slightly_smiling_face::+1:

1 kedvelés

Az a munkásom… :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

@Janos_Groszeibl
Tényleg, melyik hogy viseli a karcokat? Mennyire látszanak meg az egyes színeken?
Gondolom feketén azért feltűnőbb.

1 kedvelés

3 Baccos Ankara,Hawhthorne v2,Dc pist. :wink: ezt csak így ide neked :blush:

2 kedvelés