Megéri a Dicodes?(na nem úgy, mert tudom, hogy igen)

Sziasztok!
Nagy dilemmám most, hogy milyen modra ruházzak be.
Nincsenek nagy igényeim, 20 watt fölé sose megyek és utálom a súlyos nagy gépeket.
Dicodes Dani minit találtam amire áldoznék de nem vagyok biztos benne, hogy kell nekem 100ezres mod.
Mindenféleképp valami letisztult, egyszerű masinát szeretnék, egy akksival.
Yihi-ket nézegettem még illetve sbs modokkal is szemezek de javarészt alacsony kazánokat használok(dvarw, kayfun lite, pioneer, stb) ezért félek, hogy a modot is a számba venném velük.
Jelenleg az olcsóbb modokat(geekvape aegis solo2, thelema solo, cuboid minik) nyúzom, de szeretnék legalább egy prémiumot is beszerezni.
Kell nekem a dani mini vajon?
Köszi előre is

5 kedvelés

Nehéz megmondani :blush:ha van rá lehetőséged és tényleg komolyan gondolod hogy maradsz a gőz-vonalon,véleményem szerint igen .
Ezt mindenki maga dönti el hogy szeretne e valami mást is kipróbálni,nem csak azért hogy legyen ilyen modja is.
Ahogy olvasgattam a legjobb elektronikával rendelkezik.
Bár van aki nem szereti a menüjét .
Ahogy nekem írta:…Vegyed vigyed :stuck_out_tongue_winking_eye:

6 kedvelés

Mindenképpen megéri. megvenni. Tartja az értékét és én még nem találkoztam pontosabb és akku kímélőbb moddal. A DNA és a YIHI sehol nincs mellette. Látszik, hogy nem Kínában készült. Nekem jelenleg 6 DB van és egyiktől sem válnék meg. (Mini box, Box, 21700 box, N°6, V3 22mm, és V3 23mm.

8 kedvelés

Igen, ez az hogy lehet csak azért kell, hogy nekem legyen egy ilyenem​:smiley: sokszor estem bele ebbe (áll a szobámban egy full karbon vázas pályabicikli a másik 3 mellett de utcán 2 havonta van csak​:smiley:)
Gondolkozom még 1-2 hétig, de nagyon csábít a dolog

5 kedvelés

A bringa árából…:stuck_out_tongue_winking_eye:nem egy jön ki :stuck_out_tongue_winking_eye:

5 kedvelés

Nyugodtan viheted bárhova baja nem lesz…

6 kedvelés

A profilkeprol es a nevrol valami remlett, de most esett le, hogy a facebookos “kezdo es halado vaperek” csoport fenykoraban 5-6 eve nekunk tobb lebonyolitott uzletunk is volt, de reg volt​:smiley:
Igen, szinte semmi rosszat de annal tobb jot olvastam a dicodes modokrol. Nagyon a vasarlas fele huzok de kicsit bizonytalan vagyok

5 kedvelés

Javaslom az újat az csalódás mentes…

5 kedvelés

Hallgass rájuk ,én fiatal vagyok még de nem bántam meg :stuck_out_tongue_winking_eye:

5 kedvelés

Altalaban ha olyan dolgot veszek amiben van elektronika akkor az ujra megyek, valoszinuleg most is ez lesz. Hasznaltan se sokkal olcsobb

1 kedvelés

Szia Ákos! Zolikának teljesen igaza van. Ha maradni akarsz a vonalon, szereted a minőséget és a precizitást és ha megengedheted magadnak akkor hajrá. Most már én is elmondhatom a V2 és a N6 kivételével minden is van. Érdemes elgondolkodni a Micron mert nagyon oda tették ha 23 kazán fölé nem mész akkor a legjobb választás!

5 kedvelés

Most lattam csak a microt, eddig nem is tudtam a letezeserol.
Lassan meg is gyoztok​:smiley:

4 kedvelés

Stabfa is van :heart_eyes:

1 kedvelés

Még mindíg a 21700 a nyerő nálam a többit sajnos nem ismerem de ha…akkor fekete :blush:

1 kedvelés

Most eljutottam oda, hogy nem tudok donteni a micro es a mini kozott​:smiley:

2 kedvelés

Microba egy fejlettebb elektronika van

3 kedvelés

A Svoemesto webshopjabol rendelnem, de ha van vkinek tippje hol lehet olcsobb esetleg akkor halas lennek.
Bar itt legalabb be tudok dobni melle egy kayfun lite plus-t is amire nagyon kivancsi vagyok mert a sima lite nagyon bejott
€360 a micro, a lite plus es egy mtl pro upgrade
Johetnek a tippek hatha van​:smiley:

2 kedvelés

Nézd meg itt is…

2 kedvelés

Koszi, itt sajnos egy tizessel dragabbra jon ki a csomag​:disappointed:

2 kedvelés

ha jól számolom valamivel olcsóbb… :slightly_smiling_face: