Milyen prémium modot?

Volt már moddal kapcsolatos kérdésem az elmúlt időszakban, viszont most a prémium modokkal kapcsolatban érdeklődnék.
Mivel 15W alatt és 22-es kazánokat használok így a single 18650 egy teljesen jó megoldás számomra.

Múltkor az OXVA Unibox mod mellett döntöttem, ehhez valószínűleg egy Dvarw MTL FL klónt fogok használni. Ez lenne a “munkás/rohangálós” szett.
Érkezik egy Jorda B klón is, de ezt ki kell próbálnom, lehet az OXVA moddal lesz használva ez is, amikor a Dvarw klónt lerakom.

Otthoni szett:
Múlt héten érkezett egy eredeti Dvarw MTL FL, először egy Thelema Solora gondoltam alá, bár korábban volt és kicsit nagynak találtam, esetleg egy régi konstrukció az IPV D3 még.
És most jön árban az ugrás, inkább egy prémium hosszútávon, mint olcsóbb, aminél hamar előjöhetnek gondok.
Dani Microt nézegettem már korábban, tetszik és méretben is nagyon jó, bár nem volt tervben a megvásárlása korábban.
Viszont nagyon tetszenek a faházas modok is, a stabwood annyira nem az én világom.
Néztem a Limelight mechanics wicket boxot, kijelzősen és rejtett kijelzős kivitelben is. Talán annyi, hogy nekem picit sötét a dió.

Még mindig a Joyetech modomat hajtom, ahhoz képest, hogy mennyire olcsó kis vacak volt annak idején is, teljesen jó még 4 év után is. Ez picit ellentmond a prémium létjogosultságának az esetemben, de nem csak a tartósságról, hanem a megjelenésről, tudásról is szól egy prémium mod.

5 kedvelés

Szia Pityu!
Szerintem első prémium modnak neves gyártótól vásárolj jó elektronikával felszerelt modot.

3 kedvelés

Wickből szerintem vagy Dicodes vagy DNA chippest vegyél. A mechájukkal akad probléma azt kihagynám. De a Danik jobb árcédulával rendelkeznek. A Szerbek kicsit túlárazták szerintem a Wickit!

5 kedvelés

Hát szerintem is…szépek de inkább Dicodes.

6 kedvelés

Ha tetszik tudom ajánlani a jac vapour series b dnat, mégse egy dani ára.

9 kedvelés

Ez még nekem is tetszik :smiley:

2 kedvelés

C helyen vedd számításba a Yihi-ket is :+1:

4 kedvelés

Szívesen, ez most ingyen volt. :rofl:

5 kedvelés

Köszönöm a válaszokat!
A dna chipes Limelight Wicket Box-ot néztem.
Esetleg van más fából készült mod, ami dna/dicodes chipes és ajánlott?
Azt néztem, hogy a danihoz is lehet faragni valamit.

2 kedvelés

elég sok mod készítő van de inkább lime hamár fa…

3 kedvelés

Értem.
Mondjuk a Dani is nagyon tetszik és valszeg jobban bírja a strapát mint egy fa mod.
Jelenle Dicodes fronton a Dani Micro a legjobb döntés 22-es kazánokhoz? Figyelembe véve az igényeket természetesen.
Igazából 21700-ast nem feltétlen szeretnék, nálam bírja a 18650 is. De ezt a kérdést nyitva hagynám, érdemesebb inkább a 21700-ast, aztán max használom szűkítővel?
Néztem több dicodes dani modot is, SBS-t, de az meg már túl picike lenne.
Másik még ugye a szín, én SS mániás vagyok, bár itt a Silver és Black színek közöt vacillálok.
Vaporism oldalról érdemes Dicodes modot venni? Valaki vásárolt már ilyesmit onnan?
Vagy inkább arról a német oldaról vegyem, ahonnan @taligaakos is rendelte?
Ez az: https://shop.dampfwattagentur.de/

Egyelőre még nem döntöttem el fixen, még várok vele.

5 kedvelés

Szia ,én mtl felhasználasra vettem 21700 D-t kettőt fekete és ezüst ráadásul…meg vagyok elégedve velük .
Nem tc zek csak watt módban használom őket hiba nélkül .
Fő szempont volt a 21700,de nem néz ki rosszul a 22-es tankokkal sem .
Csehektől 4-5nap alatt a tied ,és bódottá:grin:

8 kedvelés

Ezt irtam volna én is mint a @Zolika

4 kedvelés

Jah ! Itt senki nem beszél rá senkire semmit ,max segít mert már vannak olyan "készülékei "és stabilak mint a forint :stuck_out_tongue_winking_eye::crazy_face:

6 kedvelés

Értem.
Nekem jelenleg 18650-es akksijaim vannak.
Chip tudásban megegyezik a Micro és a 21700?
Illetve szűkítőt lehet hozzá kapni?
Lehet érdemes lenne valami akciót kifogni, most néztem egy videót, ott mondta az ember, hogy volt lepetiten akcióban pár hónapja.
Bár a menü átláthatóságát lehúzta(hidegen hagy, mivel tudásban, minőségben kárpótol).

Mondjuk nekem a Micro jobban bejön valamiért. :grinning:
Gondolom egyikkel sem járok rosszul.

1 kedvelés

Mindegy melyik és van szépség gyűrű

4 kedvelés

Érdemben nem tudom jobb e mert olyanom nincs ,viszont egy jó modon mit javítanának még ?
A menüjét igen meg kell szokni ,viszont nem szoktam állítgatni max a teljesítményt.
Nem jársz rosszul egyikkel sem ,de kinek a pap kinek a lánya "menüje "jön be.

7 kedvelés

Nekem ugyan pipeline van, nem a micro, de ha jól tudom, ugyanaz. Nincs semmi baj a menüvel. Egyszer kell végig olvasni a leírását, és végig nyomogatni, utána pikk pakk megy. De szerintem bármilyen új modot vesz az ember, így kezdi.

Na jó, az egy gombos leírását kétszer kellett elolvasni :joy:

6 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.