Vissza esés!

Sziasztok!
Sajnos kb 2 hónapja megint vissza álltam analógra, most megint el határoztam magamat hogy megint vissza álljak a vapere.
Eddig a vu.rol rendeltem, de már az előző rendelésem se kézbesítették.( Ez is volt sajnos az indok hogy analóghoz nyúljak ismét)
Sokat olvasgattam itt hogy honnan szerezzem be az alapot. A választásom a flovarita alapokra esett, rendeltem is most 2-2litert. Szerencsére van itthon még pg 100mg/ml nicem, max még abból fogok rendelni és egy darabig el leszek.
A kérdésem hogy ha kiszámolom az alapot és bekeverem nicel kel külön érési idő vagy rögtön keverhetem mint a vu.s 6os alapot?
Mindenkinek további szép hosszú hétvégét!
Vapeltessék!:grinning::grinning:

6 kedvelés

Azt tudom eddig is érleltem az aromákat ha feltöltöttem a már kész 6os alappal.
Most a kérdésem az lenne hogy ha a vg-pgt meg a nicet be keverem kell-e az aroma nélkül állni hagyni? Bocsi lehet rosszul fogalmaztam meg​:sweat_smile:
De köszi a gyors választ!

4 kedvelés

Nem kell. Csak az aromát tartalmazo likvideket kell.

4 kedvelés

Szervusz ! C18H27O3N !

Üdvözlünk a Vaperinán !
Érezd jól magad ! :slight_smile:

6 kedvelés

Köszönöm szépen, erre voltam kíváncsi!:slightly_smiling_face::slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Én sem szoktam várakozni, ha úgy hozza a sors. Bekavarom azt megy is a tankba a finom M-type. :slight_smile:

4 kedvelés

Én várok 24 órát, és úgy hiszem kell is. Van olyan liquid ami az alap miatt lett csípős. Abból sem árt kiengedni a gázokat. De persze ahány ház annyi szokás. :slightly_smiling_face:

7 kedvelés

Meg a 100as nic miatt gondoltam én is hogy aromázás előtt is szellőztetem kicsit.

4 kedvelés

Akár azonnal is nyugodtan használható, nálam általában úgy érkezik meg az alap, hogy már remegő lábakkal állok az ajtóban és várom a futárt… :wink: Így sokat nem gyakorlom a türelem mesterségét, keverek. Viszont kb az alap fele megy tarcsiba, annak az adagnak van ideje szellőzni, keveredni, oldódni, elegyedni. Ha épp ahhoz van kedve. De mint minden, ez is ízlés és hit dolga.

5 kedvelés

Köszönöm szépen a sok hasznos tanácsot!!

5 kedvelés

Meg is érkezett az alap :smile:

9 kedvelés

Jó keverést!!! :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

4 kedvelés

Csak valamiért nem nyílik meg a keverde:rofl::rofl:
Update: sikerült is csak egy 5percig nem töltött be valamiért​:grin::grin::grin:

1 kedvelés

Már csak az aromákra várok​:grin::+1:

4 kedvelés