Mennyi ideig érleljük alaplevünket nikotin booster felöntése után?

Sziasztok! Elsőnek keverem saját kezűleg alaplevet ami nikotinos, az arányok rendben vannak elértem a kíván erősséget és mennyiséget is, de ha 1 liternyi alaplevet kiegészítek nikotin(20mg/ml) -al mennyi ideig érleljem, hogy teljesen összekeveredjen és eloszoljon az alaplében?
Mennyi idő múlva lehet használni a nikotinnal feltöltött alaplevünket?
Köszönöm szépen választ!

1 kedvelés

Én azzal nem szoktam várni, majd összekutyulódik az aromával együtt :blush:

4 kedvelés

Én úgy szoktam,hogy miután összekeverek mindent mindennel,lezárom a palackot.Jól összerázom,kupakot leveszem,szellőztetem pár órát.Utánna kupak vissza,megint jól összerázom,ismét szellőztetés.4-5 ilyen kör,aztán megy a hűtőbe. :slightly_smiling_face:
Szerk:
következő nap már használom.

4 kedvelés

30 nap+

3 kedvelés

Szia! Ebben az esetben miért van szükség levegőztetésre?

2 kedvelés

A nikotin gázokat termel, amitől csípős lesz az alaplé. Szellőztetéssel kimennek a gázok.

4 kedvelés

@Bea megelőzőtt,pontosan azèrt,amit írt. :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Bocsi​:sweat_smile:

1 kedvelés

Szerintem rá ér szellőztettni ha benne az aroma is…(én be sem keverem csak ha már aromázom is és nem is szellőztettem) :man_shrugging:

2 kedvelés

Én se szeretem előre bekeverni az alapot, egybe mindent​:sweat_smile:

Köszönöm, nagyon szépen köszönöm

De akkor most
-azonnal vagy
-egy nap múlva vagy
30 nap múlva
használható ? :smiley:

Ha aromázod is akkor 30 nap és szívható…Ha külön kevered a nicet és majd később aromázol akkor is annyi… :man_shrugging:

A másik hozzászólásodban 1 litert írtál.
Első körben,gondolom nem használod fel az egészet. :slightly_smiling_face:
Holnap mondjuk elhasználsz 300 millit,az gondolom elèg lesz egy jó ideig,mondjuk 30 napig.
Aztán a maradèk 700 ml-t 30 nap állás után. :slightly_smiling_face:

Köszi!
Azt hittem ez ennél gyorsabban megy, mivel ha fogyóban van a leves és rendelsz mire megjön és megérik akkor bajban vagy mert azért 30 nap az 30 nap, mint pl én ahogy jártam, fogyóban vagyok reggel már toltam volna a cuccot :smiley:

Hát ez ilyen…

1 kedvelés

Úgy 1 liter, hogy 700ml alaplé és 300ml nikotin, így az összeset össze öntöttem így lett egy liter.
(napi szintem 5ml -6ml használok el)

Ha most kinulláztad a készleted akkor gyümit keverj be, ami nem édes. Az 2-3 nap után szívható.

Tudod nem az a baj ,hogy rájön az ember vagy megírjátok ,hogy is működik, mert ezen része jó, csak amikor rendeled nincs ilyen info odaírva, mennyi ,mikor érik, hogy levegőztesd stb mintha biciklit vennél és nem vagy benne biztos ,hogy van hozzá kerék, majd ha megvetted mások megmondják :d

Igen sajnos de mi itt vagyunk és segítünk

2 kedvelés

Azért ha aromát veszel, a nagy többségnél ott van mennyi ideig ajánlott hagyni érni