Vinci X folyás


Sziasztok!
Lassan a hajamat tépem a fenti képeken látható jelenségtől.
Úgy 1-2 hónapja csinálja azt a Vinci X-em, hogy így “maga alá pisil”, szóval a pod meg a gép közé beereszt egy csomó likvidet, volt hogy fél tanknyit is. Arra tippeltem, hogy a gumi nem zár már olyan jól (az uram már két gumit széttépett a sajátján, szóval nem tudtuk összemérni), de ezek szerint a pori mellett ereszti a folyadékot, ugyanis megjött a héten az új podfej és lám-lám, ugyanez történt.

Van ötletetek?

Szia :slight_smile:

Kinga korábban írt erre egy lehetséges megoldást, érdemes lehet megpróbálni. :slight_smile:

6 kedvelés

köszönöm, idegből neki is láttam, egy tanknyi kólás likvid ki is folyt az íróasztalomra, szóval kíváncsi vagyok mostmár rettenetesen.

kicsit türelmetlen vagyok már utánaolvasni ennek, de kiderült esetleg itt vagy másutt, hogy ez egy doboznyi porlasztónak lehet a hibája vagy az összesnek? (az uramnak vinci x 2-je van, másfajta a porija is, neki nincs ilyen probléma)

merthátugye azért vesz az ember podos gépet, hogy ne kelljen szerelgetni, erre…

2 kedvelés

Szia. Sajnos ezt nem tudom megmondani, külföldi oldalakon azt írták, hogy inkább a sima Vinci-re jellemző, pontosabban a porlasztóira. Viszont az összesre ez a panasz érkezett, csak hol kevesebb, hol több a liquid. X 2-nek őszinte leszek még nem igazán néztem utána, csak volt a kezemben egy. Lehet az már a facelift verzió. :thinking:

2 kedvelés

Szia! Milyen arányú liquidet használsz? Nekem volt Vinci X, 30-70%-os arányban minimális kondenz volt csak (0,3-as mesh).:thinking:

2 kedvelés

jaj elfelejtettem erre válaszolni, bocsi :frowning:
50-50, igen, tudom, hogy ezzel jobban folyhat, mint 30-70-nel, dehát mink ilyet használunk.

közben másikfajta porit raktam be, még kondenz sincs.

3 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.