Liqvid kifolyás

Sziasztok!
A tegnapi napon jött meg a voopoo vinci készülékem, beüzemeltem, majd ezután elkezdtem használni, ezután arra lettem figyelmes hogy a levegőztetőjén elkezdett kifolyni a liqvid és másnap bele raktam a táskámban és a teljes liqvid kifolyt. 50/50 áranyú nikotin sót tettem bele. Esetleg valaki tudna segíteni mit csinálhattam rosszul, hogyan tudnám ezt megszüntetni.

Nem bántani akarlak, csak egy jótanács, mielőtt valamit veszel nézz szét itt és külföldi fórumoldalakon is…chrome fordító már a mágnesszeműek nyelvét is lefordítja(lovári)…sok kellemetlenségtől megkímélnék sokan magukat ha előbb a világhálón szétnéznének pro és kontra ügyben.
Sajnos a Voopoo termékeikről szinte csak rosszakat hallani. Én pl. A Vaporesso Luxe XR Max podjába fektettem be és nem bántam meg, nincs folyás és az ízek is rendben vannak…ha megunod a Vincit inkább fektess egy ilyenbe, de persze ez csak a saját véleményem. Vagy veszel két Ursa Pro pod-ot aztán lehozzák neked azok is a napot, árban meg majdnem ugyanott van…sokféle jó pod van most piacon de a Voopoo-t nem sorolnám közéjük.

2 kedvelés

Akkor ez azt jelenti, hogy nem tudok ezen javítani, esetleg egy másik porlasztóval?
Sajnos rossz forrásból néztem utána, én ugy néztem, hogy ez egy jó készülék, ez volt az első vásárlásom, erre az oldalra pedig most találtam rá.

2 kedvelés

Szedd szét és nézd meg első körben hogy jól zár e a porlasztó, rendesen be ment e a helyére…a Voopoo porikat nem ismerem de pl. A Zeuson van 2 pici fül, ha az nincs a helyén ott abból szokott baj lenni…esetleg próbáld meg egy másik porlasztóval is, akár fotókat is feltölhetsz ide a porlasztóról és külön arról is mikor már a kazánba illesztetted hátha látunk valamit…

4 kedvelés

Találtam egy ilyet is angol Reddit fórumon:

1 kedvelés

Sziasztok!

Nekem is Vinci 3-am van. Sajnos nem éppen az 50/50 re van kitalálva inkább 70/30 as arány jó neki de mindenféleképpen vg többletes legyen. Nekem a PnP TM2-és porlasztóval nem szivárog viszont 50/50 nél tuti annál is folyik. A Vaporessoval már én is szereztem elég jó kis készüléknek tűnik :slight_smile:

3 kedvelés

Én is pont ma rendeltem egy Vaporesso Luxe XR Max-ot már várom hogy milyen lesz.

4 kedvelés

Jó lesz, meglátod.:slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Ma jön meg a készülék, már alig várom hogy leteszteljem. :slight_smile: Este már tudok véleményt is mondani róla.

3 kedvelés

Sziasztok!

Este már nem írtam de tesztelgettem a a Vaperasso LUXE XR Maxot.
Eléggé jó kis készülék a Vinci 3 után azok a tapasztalataim hogy igaz csak gombbal aktiválódik de nem folyik, a másik az hogy édesebbnek érzem benne a liquidet. Igaz most nem MTL-el próbáltam hanem DTL-el ( egyenlőre nem akartam MTL fejet plusz porlasztót venni) de szerintem MTL- be is pozitív lesz a hatás. RDL-re leszek még kiváncsi nagyon mivel a Vinci 3-nál szinte használhatatlan volt annyira folyt.

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.