Voopoo Vinci 3 folyik

Sziasztok​:raising_hand_man:t3:

Segítséget szeretnék kérni a fentebb említett készülékkel kapcsolatban. Egy barátom használja a készüléket, pár napja vette.

Akadt egy kis probléma liquid folyás terén. Ugyan minimális, nem tudom mennyire normális ennél a készüléknél. A cartridge kivételekor látható liquid a készülék tetején az érintkezőknél.

Ezeket a porlasztókat használja:

PnP-TW30 0,3Ω (28W-36W)
PnP-DW60 0,6Ω (18W-23W)

PG30 VG70 és PG40 VG60-as liquidekkel. A Wattal is variált már, de nem segített. Illetve nem igazán érzi az ízeket ez gondolom az alacsonyabb PG miatt van.

Néztem egy videót amiben ezekben a PnP porlasztókban a két “drótot” minimálisan vissza lehet vágni ezzel megakadályozva a folyást. Valóban ez lenne a megoldás? Vagy van ennél egyszerűbb megoldás is? Esetleg van e olyan porlasztó, ami bevált valakinek?

Előre is köszönöm a válaszokat!

Üdv itt!

Nem lehetséges, hogy csak lecsapodó liquidpárát látja?

2 kedvelés

Sajnos nekem mélységesen rossz tapasztalatom van a Voopoo Vinci-vel. A folyás mondhatom elkerülhetetlen. Két készülékem is volt, az első 1 hónapot ért meg és menthetetlenül tönkrement annak ellenére, hogy folyamatosan ki lett takarítva. 50/50-es liquidekkel, niksóval használtam a végén feladtam, a 2. készüléket eladtam. 1/10-es podrendszer a véleményem szerint. Sajnálom, hogy ezt kellett mondanom.

3 kedvelés

Szia!

Nekem is ez volt az első gondolatom, de én magam nem láttam, hogy néz ki nála ez a folyás dolog.

Köszönöm!

Azért is kérdeztem itt, mert többször olvastam/hallottam, hogy folyik a Voopoo ugyanakkor egy kollégámnak viszont egyáltalán nem 60 illetve 70-es VG arányú liquidekkel sem.

Korábban már voltak ilyen jellegű kérdések és volt akinek szintén nem folyik 0.8-as porlasztóval 50/50-es liquiddel. Szóval egy kicsit fura, hogy mi is történik​:smiley:

2 kedvelés

Sajnos ez egy többnyire rossz konstrukció, több a hibás, mint a működő. Szerintem. :smiley: Szívd, amíg működik, az akksija meg jó lesz elektronikai projekthez :wink:

3 kedvelés

Pl. 2544 db hibásból megvan egy villanyautó :grin::roll_eyes:

2 kedvelés