Ajánljatok készüléket ami nem folyik

Sziasztok!
Készülék ajánlásokat szeretnék,mert már kicsit tele lett a hócipőm és feladom lassan :sweat_smile:
Első készülékem egy vaporesso volt, amiből brutálisan ömlött a folyadék,amúgy nem lett volna rossz.
Második egy kezdőknek nagyon ajánlott aio ego. Ez nem folyt de nekem ez olyan kis semmi volt,alig volt gőz és mintha nem szívtam volna semmit,nem tudtam megszokni. (+Az akksi sem egy nagy szám)
Harmadik egy voopoo Vinci 3,ez nagyon jó lett volna…ha ezek a pnp porlasztók nem folynának. Mindent próbáltam már, 70-30%-as folyadék,új pod fejek,3 féle porlasztó,teflon szalag…egy darabig jó volt mára már bármit csinálok egy alkalommal elfolyik a tartály. Kb beletaposom már, ettől erősebben nem lehet rányomni,de érezni,hogy igazából nem szorul annyira,rárakáskor és levételkor is olyan érzésem van mintha a kialakítás nem lenne jó.
Amik szempontok lennének:
akksi,ami lehetőleg kiírja hány % van még.
Állítható W, leginkább 30-35 között váltogattam.
+Ami a legfontosabb ne folyjon :pensive:bár kezdem azt hinni ilyen már nincs​:pensive:Ha kinéztem valamit és itt rákerestem biztos volt róla poszt,hogy folyik :sweat_smile:Több készüléket pedig már nem fogok venni már elértem a lélektani határomat nagyon max egyet próbálnék ki még, de ha 4-ből 4 nem jó,már nincs értelme :pensive:

2 kedvelés

30-35 watt feltételezem DL. DL-re smok rpm c-t használok hónapok óta, pont olyan száraz, mint mikor kibontottam a dobozából. Kérdés mennyit szívod? Ha sokat, az akksi kevés lehet.

Szerintem annyira nem sokat,igyekszem 400 slukk fölé nem menni vagy max az esti utolsóval,csak egész nap jönnöm mennem kell így este jutok oda,hogy feltöltsem​:slightly_smiling_face:Megnézem amit ajánlottál :slightly_smiling_face:

Vagy Vandy Vape jackaroo 18650. Az VVC coilos, olyat is használok (v.v. rhino), az sem folyik. És ez cserélhető akksis, ha lemerülnél.

3 kedvelés

A 30-35 Wattnál ugyan elbizonytalanodtam, de nekem Nautilus 3 tankom volt, párszor könnyezett a levegőző, de ennyi. Folyni nem folyt. 50/50-el sem.
Viszont én a 0.3 ohm-os mesh porlasztóval használtam, 25 W körül. Lehet ez gőzre kevés lenne Neked.
Modból meg szerintem külső akksis kellene, csereakksival. Ha lemerül gyors csere, aztán szívhatod tovább.

4 kedvelés

Szia! Én kettő Vaporesso Luxe XR Maxot is használok, soha nem folytak még meg, az akksi is jól bírja, zsebbarát és a poriból is van sok fajta, ráadásul sokáig is bírják.

1 kedvelés

Erről kivételesen nem találok folyós posztokat szóval talán ez lesz a befutó :slightly_smiling_face:Sajnálom a mostani vincit pedig olyan jó lenne ha nem folyna​:pensive:

3 kedvelés

Vinci egy fura szerzet. Nekem is volt pár napig és bár folyást nem tapasztaltam de elég nagy mennyiségű liquidpára csapódott le a csatlakozónál. Viszont több mint egy éve használok alkalomszerűen (leginkább külföldre utazáskor amikor nem akarok az építéssel bajlódni) Uforce-L tankot a Voopootól. Simán bírja nálam a 47.5PG/52.5VG arányú liquideket. Persze ehhez kell még egy mod is. De ha már rendelkezel egy 510es tankot fogadó moddal én még lehet tennék egy próbát a Voopooval. Csak modot ne vegyél tőlük​:smile:

1 kedvelés

Tényleg furcsa :sweat_smile:Átlagosan eddig 5.nap szokott megfolyni a porlasztó,aztán csere után megint jó,ezzel még úgy voltam amúgy szeretem ez még belefér,ötös csomagban nem vészes az ára. Tegnap viszont az újak is folytak,végül a 4.porlasztó és 3.podfej párosítás nem,de ugyanonnan vettem őket,nem igazán látok különbséget nem is értem ezt :sweat_smile:1x még belefér,de ha ezt elkezdi rendszeresen csinálni akkor már így igencsak drága lenne a használata,pedig egyébként tényleg sajnálnám kidobni nem tudom találok-e másikat ami ilyen jól állítható :pensive:Ránéztem erre a tankra,de szerintem ez nem jó a vinci 3-ra,teljesen más az alakja…vagy az nem számít,attól függetlenül rátehető?

1 kedvelés

Vincivel nem is lesz kompatibilis mert nincs 510es csatlakozója. Célszerűbb lenne a fentebb ajánlott Vaporesso Luxe XR Max​:slightly_smiling_face:

1 kedvelés