Voopoo Vinci-be keverési arányok?

Sziasztok!
Nővérem gondolkozik egy ilyen Vinci pod készülék vásárlásán,kérdésem az lenne,hogy hallottam igen magas vg arány kell neki,hogy ne folyasson,a kérdés arra irányúl,hogy 1ohmos porival is kéri ezt a magasabb arányt,vagy oda már megfelel az 50/50 is?

2 kedvelés

Szia Szilárdom!
Mi 50/50-el használtuk kizárólag. Ha a porlasztó nem hibás, csak egy szokásosnál alaposabb és erősebb behelyezést igényel a porlasztó és a gumibiszbasz a töltőnyílásnál. Szivárgás megszüntetve. :wink:
Lesz kondenzáció, sőt egy két öt pötty is előfordul majd a podfej alatt, de napi egy törlés mindig elég volt neki, tökéletesen működött.
A Vinci X vagy az X2 talán jobb választás lehetne a cserélhető akksi miatt, ha már ezt a vonalat választotta. :wink:

5 kedvelés

Köszi Viktor!
Igen valami eldobható kütyüvel szórakozott az Iquosa mellett,azt rákérdeztem,miért nem vesz inkább egy podot,hamár ilyen drága kütyükre költ,talán hajlik rá úgy látom!
Szval azt mondod 0.8ohm-osal is képes lehet 50/50-el elduruzsolni?
Mert annak azért tudnék örülni,hamarább adhatnék neki ízeket a saját keveréseimből is én mindent 50/50-el keverek​:slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Szilárdom nyugodtan használjátok a 0,8-ast is 50/0-el! A srácom a kisebb ellenállású porikat is használta vele, gond nélkül!

2 kedvelés

Szilárdom volt a fiúknàl egy, 0,8 porival, igy néz ki, most, reggel 7.00-kor lett áttörölve, egész nap használta a gazdi, 50/50-el.

3 kedvelés

Köszi Viktorom!
Szuper vagy​:v::slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Szia Szilárd. :slightly_smiling_face: Már korábban is találkoztam ezzel a problémával. Azért folyat mert nem zár rendesen a porlasztó alsó gumigyűrűje. Az pedig azért nem zár rendesen, mert a benne lévő tekercs egyik lába (asszem a negatív oldal) ami a gumi alatt helyezkedik el (eredetileg is ott a helye, csak ez fontos mert ez a hiba!) túl hosszú. Tulajdonképpen a tekercs lába eltartja a helyétől a gumit, ezért ott szökik a liquid. Elvileg úgy meg lehet hackelni a porit, ha kivesszük a középérintkezőt, azzal együtt a gumigyűrűt és picit beljebb vágjuk azt a lábát ami eltartja a gyűrűt a porlasztó peremétől. Majd, ha vissza van vágva és vissza lett pakolva a gumigyűrű és a középérintkező akkor azt kell látni, hogy rendesen illeszkedik és nem kandikál ki a lábikó. :blush:

Volt róla egy videó is mindjárt megkeresem.

2 kedvelés

Itt is van. Remélem segít majd a későbbiekben. :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Köszi @Vaperina_Kinga !
Igen, eggyértelműen látható a probléma​:v:

1 kedvelés