Vinci air besz@rt

Sziasztok,
Szorgalmasan igyekszem kivezetni az életemből az analógot. Kaptam, olvastam sok értékes tanácsot, már a lötyikeverés is egész jól megy :slight_smile:
De most a készülékem fordult ellenem… Vagyis nem az enyém, hanem a páromé, de ha ő rágyújt, akkor én is :frowning:
Valami zárlat lehet. A kijelző világít, de nem izzít, a gombok nem reagálnak semmire, kikapcsolni se lehet. Tudok ezzel valamit kezdeni, vagy kuka?
És ha kuka, milyet vegyek helyette? Olyat szeretnék, amin van legalább minimális levegő-watt állítási lehetőség, használatra kész porlasztó (nem akarok tekerni se most, se évek múlva), kicsi, egyszerű, viszonylag olcsó (10e ft).
Azt hiszem, a szűkebb levegő, magasabb ohm jobban bejön.
Előre is köszönöm a segítséget!

2 kedvelés

Szia!
Nemrég került fel az “Akciós topikba”:
https://www.gold-media.hu/dohanyosoknak/elektromos-cigi-keszlet-eleaf-istick-pico-melo3-mini-kit-75w

4 kedvelés

De az Adok-Veszek topicban is érdemes körülnézni. :wink:

3 kedvelés

Köszönöm Viktor. Jónak tűnik, de valahogy idegenkedem a mod-októl, nekem az bonyolultnak tűnik…

3 kedvelés

Nem lesz bonyolultabb, mint bármi más amin kijelző és három gomb található. :wink: Persze ízlés dolga.

Egy kis segítség.

7 kedvelés

Köszönöm szépen :heart:

4 kedvelés

Jól mondja Viktor. Nálam most egy drag 3 van, de kezelésre teljesen ugyanaz mint az air vagy a max vagy bármelyik pod/podmod. Bízz magadban :grin: Ha mégse jönnél bele itt segítünk amennyit szükséges.

Egyébként a posztod címén majdnem kikoptem a kávét. :joy:

4 kedvelés

Szia, én tettem fel az eleaf pico akciót. Én rendeltem is belőle 4-et, arra gondoltam 3-at eladok egy kis haszonnal, hogy a 4. az enyém ingyen legyen. De ha ez segítség, akkor tudok adni neked egyet 6000-ért+posta, amennyibe nekem került. Most próbálgatom, inkább mtl mint dl. Nagyon kicsi, az én tenyeremben eltűnik, de motorozni jó lesz. Az aksi amit adtak hozzá szerintem nem ér semmit, lámpába jó lehet, kb 1/4 töltöttségnél már alig hajtotta meg a 0,3 porlasztót.Gyárilag 2 pori van hozzá + (0,3+0,5 ohm)tömítés és töltőkábel.MEgmondom őszintén a kis gőz miatt nem az én világom lesz (mesh rda és normál dl rda tankok mellett nem sok esélyt látok rá, de ahogy írtam is motorozáshoz jó lesz) így nyugodt szívvel válok meg tőle. Maga a szerkezet normálisan össze van rakva, nem lógnak a gombok, kezelése egyszerű, de van hozzá leírás is.Ha érdekel, írj rám és megbeszéljük.

4 kedvelés

Pont e pillanatban rendeltünk mi is egyet! :grinning: :wink: Köszi a linket! :heart_eyes: :wink:

3 kedvelés

Szia, szívesen.

3 kedvelés

Köszönöm, még csak odáig jutottam el, hogy barátkozom ezzel a formával. Ha döntöttem, mindenképp szólok :slight_smile:

3 kedvelés

Fiúk, köszönöm a felajánlásokat, magához tért a Vinci air, úgyhogy egyelőre maradok ennél, amíg lehet, nem veszek másikat.

3 kedvelés