Jó is és szép is, létezik? 😆

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni, merthogy a lányom is szeretne leszokni a cigiről!
Sokat nézelődtem, de nem találtam neki való készüléket (mindig olyat talál ki mindenből, amit nehéz megvalositani :rofl:)
Szóval keressük azt a készüléket, ami porlasztós, kb 1000 mAh, tollszerű (vékony, könnyű), csajos szín kötelező :joy: és liquidel üzemel. Podokra is gondoltam, de ha jól tudom, azért a fejcsere nem egy kifizetődő!
Ha létezik ilyen készülék, mondjátok meg, szerintem nincs ilyen, ami szép is és jó is :joy:

2 kedvelés

Szia Ivett!

Én ezt tudnám ajánlani,

Gtx one

Porlasztós. Ugyan nem 1000 mah-es hanem 2000. De szerintem az nem hátrány. És szerintem a rózsaszín fehér az még csajos színű is. Ráadásul a kolléganőm rendelt egy ilyet és meglepően kicsi is. A képen nekem is nagyobbnak tűnt. Jah és liquiddel “üzemel” :joy:

1 kedvelés

Köszönöm szépen ezt ismerem! Igen az aksinal itt én a minimumot értettem.

Szia Ivett! Nem egy rossz választás lehet! Jónak jó, azt hogy csajos-e majd eldöntitek. https://www.vaporism.cz/pod-a-aio-systemy-2/uwell-caliburn-g2-pod/

1 kedvelés

Köszi szépen! Nézegettem ezeket, talán ez jó lesz neki​:blush: most már csak az érdekelne, hogy ezek a podok hogyan működnek, egyáltalán nem értek ezekhez! Itt a fejet cseréled, vagy van benne porlasztó és azt?

1 kedvelés

Igen igen. A podfej is és a porlasztó is cserélhető. Ajánlott egy+podfej és pár darab porlasztót hozzádobni a rendeléshez. A podfejbe tudod tölteni a levest. És szívással ill. gombbal is tudod aktiválni.

1 kedvelés

Ah értem, és a pod fejeket mikor, miért kell cserélni?

1 kedvelés

Ha eltörik, vagy a feltöltő tönkre megy.

1 kedvelés

Ah oké, szóval itt ez a palást :laughing: köszönöm szépen a segítséget!

1 kedvelés

Ezzel a pod dologgal kapcsolatban kérdezném: most olvasom, hogy 50/50-es keveréssel megy. Kérdés: bírná a 30/70 pg/vg-t? Vagy inkább ne kockaztassak, keverjek neki külön liquidet?

1 kedvelés

Nálunk működik 65/35-be szerintem simán megy az 70%30 is!

1 kedvelés

Nagyon köszönöm a választ, akkor szerintem ez lesz a legjobb. Különben tetszik neki, ami már nála nagy szó :laughing:

1 kedvelés

Szia,

Nem feleleg minden követelménynek, én csak a csajos külsőre koncentráltam.
Nemrég ebbe futottam bele és most eszembe jutott:

2 kedvelés

Köszi szépen! Jól néz ki! Mint kiderült utólag, a színhez nem is annyira ragaszkodik, inkább a formához!

Ha a forma is számít akkor még ezt tudom ajánlani, most nagyon jó áron van:

https://m.cigabuy.com/product/list/advancedsearch;text=Orion;categoryId=0;category=;option=

1 kedvelés

Köszi! Nekem tetszik, de ő inkább a pen-est preferálja. Kérdésem lenne, ha tudnátok segíteni, mert nem tiszta a leírás. A voopoo vinci, az cserélhető porlasztós vagy azt a fejjel együtt kell lecserelni, mert bele van építve?

1 kedvelés

Több típusa létezik a Vinci szériának. Az alapnál úgy látom, hogy a fejjel együtt cserélhető:

1 kedvelés

Cserélhető porlasztós de elég pisilős a kicsike.

2 kedvelés

Köszönöm szépen, hát én is így értelmeztem!

Köszi @Elek_Segits! Akkor marad az uwell, vagy még ezt a yihit megmutatom neki!