Videós Vape bemutatók

Megnéztem a videót. :slightly_smiling_face: Ez elég nagy probléma, hogy szétugrik a deck. :thinking: Egyébként lehet ezt jobban is csinálni, persze Ő a saját ízlése szerint tekerte meg, de lehetne azt jobban is, szerintem, ami után nem kéne a melegedéssel foglalkozni. Egyébként nem értem miért van az, hogy egyre jobban elveszik a YouTube-erek részéről a lelkesedés. Ezen a srácon is látható, hogyha valami nem azonnal jó, akkor azt mínuszolja. Hova lett a hobbi iránti szenvedély? A vattázása pedig nem lesz nehezebb azért, mert kapott egy levehető palástot. A Dwarv-ot rosszabb tekerni, mert ott a csavar is nagyon lent van, akaratlanul is bele lehet ütközni a memetezésbe, itt viszont nem, ami szerintem sokkal egyszerűbbé teszi a tekerést. A vattázás a Dvarwnál pedig azért komplikáltabb, mert nincs vájat, nincs ami mankó legyen. Így ennek fényében nem feltétlen jó dolog a Dvarw-hoz hasonlítani egyetlen hasonlóság miatt, aminek a funkcionalitása eltér. Egyébként engem zavar, hogy ennyire lazán ki lehet szedni a levegőbetétet. A kondenz miatt félő, hogy ki fog csúszni, vagy simán csak szivárogni kezd. A bajonetzáras top capet szerettem a V2-ben, de itt nem fél fordulat van, hanem csak negyed fordulat, ami miatt mostmár tényleg ki fog nyilni akár egy fuvallattól is. Egyébként tetszik maga a tank, de lehet ezt jobb lenne kihagyni, túl sok a negatívum. :thinking:

9 kedvelés