Yacht Vape Nivan


Sziasztok. Esetleg valaki ismeri ezt a kis csodát. Nem sikerült találni róla magyar videót, ezért érdeklődők itt.

1 kedvelés

Szép kis tank​:slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Ő szerintem jókat mond :https://youtu.be/hvKyGcGIbks

1 kedvelés

Még jó hogy olyan modot akarok beszerezni amire már rakhatnék nagyobb tankot is, ez meg pont 22 es :sweat_smile::sweat_smile: hát akkor mutasatok képet hogy nézz ki egy 22 es tank egy nagyobb modon :joy: nagyon béna?

1 kedvelés


8 kedvelés

Ők milyen modok?

Jkvm Penon és Dicodes Dani 21700

3 kedvelés

János …ezt nem tagadhatod le …rád fogom
fogni ha majd esetleg őt is :grin:

2 kedvelés

Zoltán ha már itt vagy akkor légy kedves mutasd meg hogy mutat egy 22 es tank a Voopoo Argus GT-n :joy::smiling_face:

2 kedvelés

Khm…milyen tankot szeretnél látni rajta? :joy::joy::joy::joy::joy::joy:

1 kedvelés

Hát ez az neked minden is van egy 22mm est, mind1 milyen fajta

Nehogy azt mond hogy ez is megvan :joy::joy::joy: mert akkor dobok egy hátast rögtön :joy:

1 kedvelés

Olyan nincs :joy:de tessék hamár most tekertem meg frissen

5 kedvelés

22-es tank a solon…

7 kedvelés

Hát annyira nem vészes de a 22mm es tankok inkább maradnak gtx en, csak annyira gyenge szegény :sweat_smile:

1 kedvelés

Le Petiten van konfigurátor,ott kipróbálhatsz pár tankot,modot hogy néznek ki egymáson :wink:

2 kedvelés

Ízlik a Chicana ?:sunglasses:

1 kedvelés

Vaníliát és a gyümölcsöt sem érzem ,inkább valami csontjhéjasat érzek benne olyan “más” ízvilágú :grin:

Nekem kegyetlen vaníliás volt először ,rengeteg mogyoroval.Három hónap után a legjobb.De milyen gyümölcsről beszélsz ???Szerintem azt ne keresd​:rofl::rofl::rofl:

A vanília miatt vettem,mert most valamiért az a kedvenc :blush:most jött el az ideje hogy rápróbáljak mert fogyóban van a kedvenc Classic vanillám
(Aromea)