Miért oltottak le hogy hülye voltam hogy ezt a tankot vettem....?🤔

Sziasztok. Megvettem ezt a tankot…
Nem igazàn olvastam róla rosszat…
Kipróbàltam… Nekem bejön…
Igaz hasznàlt de eddig nem tapasztaltam semmi olyat hogy sz…r lenne…

Egyik régi vapetàrsamnak leírtam , erre ő lehülyézet…:joy:

Izlések és ficamok… Vagy tényleg nem jó…?

Köszönöm :dash:

3 kedvelés

Ne mások véleménye határozza meg a tiédet! Ha neked jó, akkor jó. Ha neked nem jó, akkor nem jó. Nem vagyunk egyformák.

8 kedvelés

Így van, ahogy Bishop is írja.
Én is vettem most egy POD-ot, többeknek bevált, valaki évek óta ehhez hasonlókat használ és dicséri, nekem nem jött be.
Kipróbáltam és továbbadom.
Az egész vapelés nagyon szubjektív, az aromák pláne, de a tankok is.
Mint ahogy valaki szeret tekerni valakinek csak nyűg és inkább porlasztós tankot használ.
Ettől függetlenül én is szoktam kérdezni akár aromákról is, mert támpontot kapok, aztán maximum nem jön be, de mégsem teljesen vakon vásárlok.

3 kedvelés

Ebből nem értem a dupla levegő szabàlyozót…

Meg elég lazàn lehet tekergetni az àllítót.

1 kedvelés

Nem ismerem ezt a tankot, de kétoldalira gyanakodnék, mint levegőszabályzásra. Ha nem, akkor bocsi

1 kedvelés

Rendesen be van vattàzva… De mintha folyna… :unamused:

A vattázást fotózd. Azon jobban látni, mint így alulról. :wink:

1 kedvelés

Ezt nehéz úgy vattázni, hogy ne follyon, vagy szivárogjon. Amúgy jó tank. Gratulálok hozzá. :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Köszönöm.:dash::smiling_face:Szerintem is… bàr most úgy túnik jó… De a levegőszabàlyzó gyanús nekem… Elég lazàn lehet. Àllítani… De a gyerek azt mondja hogy ez ilyen…
Videón kicsit emberesebben àllitotta… És nekem is van egy màsik alsó levegősöm… Azon is nehezebb…

3 kedvelés

Az lehet hogy az aljàn a decknél folyhat?

Ez pontosan így van. Sajnos ez ilyen. De, ha kiismered, szeretni fogod. :slightly_smiling_face:

Elödje nem érzékeny a vattázásra . Deck szelén elvágom, nem ritkítom . Kicsit meglapítom, benedvesítem, csipeszel betömöm az árokba. Árokban bent a vattát a lé ellátó felől picit még mozgatom de nem húzom . Tadá . Amúgy akinek nem tetszik a tank ne nézzen rá !!! :face_with_symbols_over_mouth::face_with_symbols_over_mouth:.
Szerk .: Nekem is lazán mozog de érzem a fokozatokat rajta csak a lé miatt forog simán .

3 kedvelés

Te áztatott vattát tömködsz a helyére :open_mouth::thinking:

Igen meglapítom a két végét benedvesítem és megy a helyére csipeszel nem kell tömködni. :grin::+1: