Az Ataman v3 védelmében

Pénteken megkaptam a csomagban, nyilván azonnal fürdetés és próba volt. Előtte néztem több videót is róla, de úgy látszik a tapasztalással nem ér fel egy videó sem, csak egy mankó :slightly_smiling_face:
Szóval első tekerésre szuper íze volt (mondjuk elsőre nálam mindegyik jó :thinking:)
Aztán állt egy kicsit, töltöttem is, újra tekertem, és egyszer csak elkezdett…inkabb konnyezni mint folyni.
És végre rájöttem miért. Ujjra kell gyúrni :joy:
A levegőzőt ugye az fixálja, amikor a tank szekciót a helyére tekerem. Na de a levegő gyűrűn a kis lyuknak a helyén kéne maradni, különben megfullad :roll_eyes:
Amikor próbáltam a tank szekciót a helyére tekerni, a végén, amikor meg kell húzni a gyűrű mindig elmozdult. Most, hogy próbáltam bazi, de tényleg bazi erősen tartani a gyűrűt, hogy ne mozduljon el, működik, nem folyik, nem könnyezik.
Szóval szuper tank, csak nem annyira egyszerű a használata​:thinking::slightly_smiling_face:

6 kedvelés

Ha másképp nem megy,dugd a lyukba a coil jiget és úgy húzd meg :blush:ez bevált nekem​:grin::grin::grin:

2 kedvelés

Tudod mennyit filoztam, hogy hogy lehetne azt megoldani?! :kissing_heart::roll_eyes:
Komolyan már azon is filoztam, hogy megkérek egy kollégát, hogy hegessze oda vagy nem tudom. Mindenféle őrült gondolatom volt​:joy:

1 kedvelés

add el át veszem… :slightly_smiling_face:

Mindíg a legegyszerűbb ami kéznél van,azzal​:rofl::rofl::rofl::rofl:

1 kedvelés

Nem :slightly_smiling_face: de szívesen elküldöm kipróbálásra :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Ha szeretnél ,tudok segíteni egy klónnal :stuck_out_tongue_winking_eye:még szűz !!!

1 kedvelés

Csak klón van :roll_eyes::thinking:

nem Köszi! Veszek egyet…csak nem tudom melyiket?2-3-4-est…?

Egyébként ugyanaz élményre, mármint ha jól működik már, mint a v9. Nekem pont olyan lágyan adja, csendes, és ízben is olyan

1 kedvelés

Mennyi az annyi? :slightly_smiling_face:

Pedig valaki azt mondta az Ataman a legjobb… :slightly_smiling_face:

Ne viccelj :grin:megkeresem neked​:smiling_face:

Tudom, neki ízben nem jött be a v9, de lehet másfajta liquidet és egyebet használ hozzá. Nekem tényleg pont ugyanaz…

Rendben akkor küldök valamit…vagy dicodes alaplap be épités valamelyik mododba elválalom…

1 kedvelés

Az jól hangzik…

Kíváncsi leszek mit mondasz majd!

1 kedvelés

Nézegettem őket így könnyebb lesz mert van belőle 2es 3-as 4-es nem tudtam dönteni…

ötös? :grin: Én azt vennék, ha vennék…

Az nme olyan szép mint 3as​:slightly_smiling_face::thinking: