Vg70/Pg30 lötty

Sziasztok!Vg70/Pg30 folyadék miért nyírja ki 1 nap alatt 0.4 ohmos vaporesso GTI Mesh porlasztómat,50-55 watt erősségen,valójában nem számít hogy hány watt az erősség meghaltak a porlasztók.A sztori érdekes mert egy ideje egy weboldalról rendeltem a porlasztót és a folyadékot is amely ffolyadék kész keverésü volt 3mg nikotin tartalmu, és gond nélkül 3-4 hetet bírt a porlasztó (0.4 ohmos vaporesso GTI Mesh porlasztó),és nemrég kipróbáltam egy másik weboldalt is és rendeltem azonos porlasztót(0.4 ohmos vaporesso GTI Mesh porlasztó) de folyadék más volt némiképpen,ugyanis elkezdtem használni Shortfill eliquid és Revolute Vegetable Növényi Nikotin Boostert és mind a folyadék mind a booster vg70 pg30 arány volt,de 1 nap és meghalt a porlasztó ami azt jelenti hogy most 8 nap alatt 9 porlasztó ment tönkre,az érdekesség hogy a régi weboldalon előre bekevert folyadék is vg70 pg30 volt az arány.Rendeltem a régi weboldalról is ugyan azt a porlasztót,de az is 1 napot bírt a levegő a maximum on volt kinyitva minden alkalommal.Köszönöm ha végig olvastad,és a válaszokat is.