Vg70/Pg30 lötty

Sziasztok!Vg70/Pg30 folyadék miért nyírja ki 1 nap alatt 0.7 ohmos aspire nautilus Bvc porlasztót 16 watt erősségen? Az 50/50 löttyel gond nélkül használom 2-3 hétig! Köszi a válaszokat.

Ugyanaz az aroma volt mind2 esetben? Ha igen akkor selejtes porlasztót fogtál ki…megesik.
Az biztos, hogy a szitunak nem lehet köze a pg/vg arányhoz.

2 kedvelés

Nem,az 50/50-es liquidet ugyanaz a porlasztó 2-3 hétig bírja! A 70/30-as liquid pedig kinyírja 1 nap alatt! Mindkettőt 16 watt erősségen használva!

Ezesetben biztosan állítom, hogy amelyik porlasztó 1napot bír ki (bármilyen pg/vg aránynál) az selejt gyártmány.

Kössz a gyors választ!:+1:

Porlasztó és porlasztó között van egy kis difi. Attól függ mekkora a lyuk ami mögött a vatta van. Ha kicsi,akkor csak 50/50-et bír. Ha nagy ovális, csak akkor bírja a 70/30-at. Meg kell nézni az oldalát,egyből kiderül.

Jogos, de nyilván azt feltételeztem, hogy egyforma porlasztókat használt.


Ez pl. 50/50-es. A 70/30 -ason ovál lyuk lenne.

Igen. Ha egyforma porlasztót használt, de nem egyforma sűrűségű lötyit,akkor a sűrű lötyinek kevés ez a lyuk. Ezért öli meg gyorsan.

1 kedvelés

Akkor ez egy konstrukciós hiba…mivel egy 0.7 Ohm-os porlasztótol elvárt a 70/30-al történő használat IS. Egy 0.2 Ohm-osnál már érthetőbb lenne ha nem bírná a 70/30at.

Ezt asszem megoldottam istenbizonyra! Sajnos tapasztalaton alapul. :joy::joy::joy::joy:

Lehet épp ilyen fúró volt a gyárban. :joy::joy::joy::joy:

Így már értem,kössz a választ!

Sziasztok!Vg70/Pg30 folyadék miért nyírja ki 1 nap alatt 0.4 ohmos vaporesso GTI Mesh porlasztómat,50-55 watt erősségen,valójában nem számít hogy hány watt az erősség meghaltak a porlasztók.A sztori érdekes mert egy ideje egy weboldalról rendeltem a porlasztót és a folyadékot is amely ffolyadék kész keverésü volt 3mg nikotin tartalmu, és gond nélkül 3-4 hetet bírt a porlasztó (0.4 ohmos vaporesso GTI Mesh porlasztó),és nemrég kipróbáltam egy másik weboldalt is és rendeltem azonos porlasztót(0.4 ohmos vaporesso GTI Mesh porlasztó) de folyadék más volt némiképpen,ugyanis elkezdtem használni Shortfill eliquid és Revolute Vegetable Növényi Nikotin Boostert és mind a folyadék mind a booster vg70 pg30 arány volt,de 1 nap és meghalt a porlasztó ami azt jelenti hogy most 8 nap alatt 9 porlasztó ment tönkre,az érdekesség hogy a régi weboldalon előre bekevert folyadék is vg70 pg30 volt az arány.Rendeltem a régi weboldalról is ugyan azt a porlasztót,de az is 1 napot bírt a levegő a maximum on volt kinyitva minden alkalommal.Köszönöm ha végig olvastad,és a válaszokat is.

Ha deszertes levest szívsz az is kinyírhatja a porlasztódat. Kokszolnak azok is.
Bár én mtl rta kat használok.
De mondjuk szerintem több ideig kellene bírniuk akkoris.
Szerintem nem biztos hogy a 70/30-as lötyivel lessz a gond.

Gyümölcsös a folyadék.Köszönöm a választ.

gyümisben is vannak kokszolós aromák amik édesek pl a mangó,feketeribizli,eper.

hát eddig ezt a 2 folyadékot használtam JUNGLE FEVER - BAMBOO PASSION - MARACUJA, GUAVA ÉS NARANCS ÍZŰ SHORTFILL ELIQUID,JUNGLE FEVER - WILD TROPIC - SÁRGADINNYE ÉS ZÖLDALMA ÍZŰ SHORTFILL ELIQUID,korábban amikor nem volt gond akkor kék áfonyát használtam,de gondoltam kipróbálok új ízeket,ezért rendeltem új helyről,küszönöm a választ

Az aroma kokszol 95%ban, nem az alaplé…akárhány vg-s

1 kedvelés

köszönöm a választ