Veterán DL, kezdő MTL

Sziasztok, sok sok éve vapElek, de csak RBA-k vannak a tulajdonomban. De most a birtokomba jutott egy Kayfun Prime ( lehet eredeti, lehet nem) és most a segítségeteket szeretném kérni.
Tanácsok kellenek a tekerésre, illetve aromára.
Tisztában vagyok azzal, hogy leginkább 50/50legyen az alaplé, betudom állítani a nikotin erősséget, stb. Leginkább azért fordulok hozzátok, hogy ne rohadjon rám 3-4 felé tekerés és számtalan aroma.
Az én elképzelésem elsőre:
-Vandy Vape superfine Fused Clapton.
-Don Cristo - Custard
-Journey Discovery - Red M
-Journey Discovery - Mild Seven
-Blendfeel - American Blend
Ha valamelyiket használod, használtad kérlek írd meg a véleményed, hogy milyen százalékban keverted, milyen tekeréssel, stb. ha már idáig elolvastad tudod mire gondolok.
Illetve jöhet a te személyes kedvenced is.
Köszi vagyok.
Vape napot.

2 kedvelés

szia!
Claptonal rottyogni fog a leves.

3 kedvelés

Olyan kis kazántérbe nem tennék claptont én sem,de ez az én véleményem.
Viszont az aromák azok jók
Dc 20%
Journey 3%
Blendfeel 12 :grin:

5 kedvelés

Ja :grin:és csak a sima szálhuzal 28 ga kanthal a1 Zivipf.com -ról mtl használatra :wink:

7 kedvelés

És a vatta? :grin:

Neked elárulom,most csak a titanium pereg :grin:

Köszi :wink:

nekem nem volt problémám a superfine mtl fused claptonnal, 2,5mm belső átmérő 5 menet, kb 0,7-0,8ohm között jön ki, 12 és 16 watt között használtam, de viszonylag nagy levegőt lehet neki nyitni szóval ma már lehet 18-20at is rá engednék… 2mm asszem a legnagyobb levegő lyuk az AFC-n…

azzal homlokhorpasztóan, de én már RDL - ezek :smiley:

3 kedvelés

Én se, de nonstop azt teszek :grin: amúgy elég szűz a hely benne…

Ahogy Zoli is mondja, tényleg nőgyógyász kell a tekerés beillesztéséhez. Minden kazánom közül ennél a legnehezebb lefogatni a huzalt, kb minden alkalommal vért izzadok mire sikerül. Amúgy meg napi használatban van belőle kettő és nem cserélném semmire. Jelenleg cotton fury vattát, 28 ga kanthal szálhuzalt használok.

5 kedvelés

Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget.
Meg is van az első set, és időközben a
Kayfun Prime mellé beszereztem egy Flash e-Vapor V4.5S-t. Most felváltva csücsülnek egy BP Mods Tomahawkon.
Huzal: Ni80, 28Ga. Mag 2.5mm, 7 menet.
Vatta: Titanium
18-20 watton hajtva.

7 kedvelés