infó, tapasztalat prime

Sziasztok!

Kis segítséget kérnék, most jelenleg egy lite 2021 em van. valaki probálta e a kayfun primemot ? véleménye érdekelne hogy jó e stb. köszii

Szia Géza!

Jó. :sweat_smile:

Bár a deckjéhez nem árt egy nagyító…és a klón szeret összerohadni.

2 kedvelés

köszi az infót :slight_smile:

Hát klón-klón között is van azért külömbség és a prime-ot legalább 3 különböző gyártótol is lehetett látni.
szép tank, szupi AFC, kicsit magas ahoz képest menyi lé fér bele. Ízek viszon továbbra is finomak belőle mint a legtöbb rokona SvoëMesto-tól

Hello ,

Haaat figyi nekem egy gtr taifun volt eredetiben , én csak eredetit vennék ha úgy van , minőség kifogástalan , EU szempontot is nézek , eladtam féléve amit nagyon megbántam. Most gondolkoztam egy primom nagyon tetszik a kinézett meg jót olvastam róla , de olvastam külföldi oldalakon rosszat is , véletlen nem rég jutottam egy lite 2021 hez. Na ő is egy nagyon jó kazán de tényleg van a kisebb és a nagyobb belőle nekem a 22 es van , tuti jó kis kazán én nagyon ajánlom, egyszerű és nagyon jó, dohány , desszert és gyumis ízeket is szívok . Kell hozza egy pro PIN és tudod állíttatni a levegőt. Ha szélesebb spektrumba akarsz a levegővel jatszani akkor gtr egyértelmű , második kazannak tuti olyat veszek , ámbár a gtr picit érzékenyebb de brutal jó kazán az is.

Prime volt eredetiben is, nem tudtam megmondani melyik az eredeti és melyik a klón, én utáltam vattázni és nem tetszett a levegőzése, nem volt elég levegős. Akciósan ki lehet fogni 100 eur közelében, annyit simán megér, ha bejön a kayfun vonal.

Nekem YTFK klónok vannak, és nincs vele gondom. De csak desszertezni használom, mert szerintem minden értelemben kicsit “kicsi”, azaz nem szereti a 20+ wattokat, ha izmos MTL megkívánás van.

Egy kis segítség :grinning: