Végre itt van a vapor giant v2.5 mini! Nagy az öröm!

Nem rég kezdtem mecha modokat használni és olyannyira beszippantott, hogy elkezdtem begyűjteni párat.
A címben említett készséget ajánlották, megmutatták azonnal meg is tetszett.
Kb 1 órája hozta a posta. Azonnal üzembe helyeztem és beállítottam.
Dvarw fl 22mm a tetején szerintem jól néz ki.

14 kedvelés

Használd sokáig egészséggel! :slight_smile:

1 kedvelés

@anon31274546 nagyon szépen köszönöm! :slight_smile:

1 kedvelés

Gratula hozzá,jól néz kil​:grin:

1 kedvelés

Ez nagyon szép kis együttes lett! Csak egy kezdő kérdése, de azért felteszem. Bármilyen mecha modra feltehető a Dvarw? Még soha nem használtam mechát MTL-hez, de nagyon tetszenek a cső modok. Mire kell figyelni? Vagy egyáltalán mik a tapasztalatok?

1 kedvelés

A Dwarv FL-nek az alján van egy szigetelő ami pont a biztonságosabb mecházás miatt került rá. Minden mást András leirt. :heart:

2 kedvelés

Köszönöm szépen a választ, igen kimerítő volt, nem is maradt kérdésem. Azt hiszem, benevezek én is egy Vapor Giant Minire, vagy hasonlóra. Sok cikket olvastam már a mechákról, de megint tanultam újat. Eddig nem is gondoltam volna, hogy a pozitív érintkező melletti negatív részével együtt egyszerre is tud érintkezni. A katasztrófális, vagy tragikus végeredményt el tudom képzelni. Köszönöm, hogy erre is felhívtad a figyelmemet. Ezzel eddig sehol sem találkoztam, viszont igen hasznos tudnivaló,valóban érdemes erősen oda is figyelni rá. Minden segítséget köszönök. :blush:

1 kedvelés