...és szólt a csengő

Döbbenetes, de az idén még nem vettem semmilyen eszközt és már május van.
Szerintem tök jól bírtam. Eddig :smiley:

12 kedvelés

Szerinted, ezeket a valóban döbbenetesen szép dolgokat simán elvinnéd pl. tegyük fel feltéve, de meg nem engedve, ténylegesen csak a próba kedvéért, elméleti és vagy gyakorlati sikon előhozakodva az időszerűen felmerülő kérdésbe belefoglalva az ismeretlent, kíváncsiságból mondjuk egy sörözőbe???

Hiszen már május van???

@Ispy ! Szerinted???

7 kedvelés

Most beelőztél, mert pont mára terveztem, hogy megszólítalak bennetek :+1:

2 kedvelés

17-20 között nem vagyok, de ezen kívül természetesen, miért is ne.

2 kedvelés

Hát akkor mikor? Délelőtt? :sweat_smile:

3 kedvelés

Ez a mini rohadt jópofa. Nekem is van, mert jópofa… :grin: Színes, pici, könnyű, 4 jegyű összeg. Kiváló másodszett​:+1:

Egészségetekre!

4 kedvelés

Neked is épphogy észrevehetően ferde a kijelző? Mármint az üveglap mögött.
Vagy csak engem leptek meg ezzel…

1 kedvelés

Nekem pl. nem, ha ez segítség. 3fvape volt a bót.

1 kedvelés

Eddig nem tűnt fel. De most, hogy nézem kb 0.1mm dőlés mintha lenne, jobbról balra :sweat_smile:

3 kedvelés

Sajnálom :smiling_face_with_tear:

2 kedvelés

Az ott apája az drip tip:stuck_out_tongue_winking_eye:

2 kedvelés

…és ha én nem is jönnék és csak Ti lennétek ott
:sob:

4 kedvelés

Márhogy kinek kije?

2 kedvelés

Drip tipet rendeltél te is :stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye:

5 kedvelés

Hogyőőő… az ilyen különös eset? Mások nem szoktak? Úgy értem persze rajtad kívül :sweat_smile:
De persze igen, direkt értem 1/2-re. Valahogy az a fehér olyan bénácska, ez tank kiabál egy ss tipért :smiley:
Szóval megvettem életem első külön driptipjét. Remélem nem kapok tőle szájrákot.
Akkor most driptip tesók lettünk? :wink:

2 kedvelés

Rajtam kívül senki sem vesz "csak"dripet :stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye:
Jó, más is belekúszik a kosárkába néha néha :stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye:
Igazad van ,szebb vele !

5 kedvelés

És még talán mást is :grin::grin::grin:

2 kedvelés

Ahogy írod ,pontosan :stuck_out_tongue_winking_eye:fel kell készülni mindenre ! Manapság amik vannak a shopokkal…így érthető:blush:

4 kedvelés

Ez nagy duma mondom is gyorsan a feleségemnek… :rofl: :rofl:

4 kedvelés

5-6 hét…nem idegbetegek.

3 kedvelés