A legszebb mod,amit foghattam a kezembe❤

Ééés megérkezett​:bangbang:
A gtx-em is imádtam,mikor kibontottam a dobozból,de ez,ez valami tökély​:heart::heart_eyes::smiling_face_with_three_hearts::star_struck:
A csomagolás is(legalább is nekem)tökéletes,igényes​:heart_eyes:
Mintha “rámöntötték volna” annyira belesimul kicsi kezembe…és a csomagolás​:wink::joy:
Már imádom!(Se tank,se akkutöltő még sehol​:cry:sajnos)







Ezek mik,amiket fogok?

Imádom…tépőzáras​:heart_eyes::joy:(soha nem láttam még ilyet)

Imádom…mágneses​:heart_eyes::joy:

Úgy Imádom,ahogy van​:bangbang::heart_eyes::smiling_face_with_three_hearts::heart:

Mindenkinek nagyon köszönöm a segítséget,de a legnagyobb köszönet @Andras_Barton -nak jár​:heart::smiling_face_with_three_hearts::kissing_heart:

25 kedvelés

Gratula hozzá! Sok sok gőzikét Neked Vele!
Nem lehet kihagyni: mi ez, eletromos fogkefe? :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :heart_eyes: :heart_eyes: :heart_eyes: :heart_eyes: :heart_eyes:

12 kedvelés

Nagyon szép! Leljél sok örömet benne!

7 kedvelés

Használd egészséggel! :slightly_smiling_face:

8 kedvelés

Szép ez így fehérben,majdnem vettem is mert én szeretem a fehér színt.Sőt lehet majd veszek is egyet​:point_up::rofl::rofl:

8 kedvelés

Isten hozott a mókuskerékben. :rofl:

9 kedvelés

Nagyon szép kis mod de nekem is kell ilyen csak más színben​:wink::grinning::rofl:gratula hozzá.

6 kedvelés

Gratulálok,hát elkezdődött nálad is :grin:
Kell, mert …mert csak …mert szép ,így kezdtem én is :grin::grin::grin::grin:

9 kedvelés

mennyi idő alatt jött meg és mennyibe fájt ha szabad kérdezni ja és melyik oldalról jött?:wink::grinning:

4 kedvelés

Gyorsan, mert már nem lesz sokáig :+1:

4 kedvelés

Szia! Gratula hozzá! Jól van, jól van! Látom kezd beszippantani a minőség! Csak így tovább!

5 kedvelés

A fehéret meg a kéket nem kapkodják annyira ,ha igen meg vigyék.Ahogy raütnék,másnap listáztatnák is a legújabb-legszebb-legjobb nemtudommilyen modot​:rofl:

4 kedvelés

https://www.everzon.com/products/yihi-sxmini-mx-class-75w-box-mod

1 kedvelés

Én is majdnem vettem egy fehéret, de szerencsére nekem túl nagy, szóval inkább vettem másik 3 modot helyette. :rofl:

5 kedvelés

Nem kell félni, mindig lesz mire elverni a zsét. :+1:

4 kedvelés

Ne már ,még nem készültem fel hogy ezt megvegyem.Kettő mod van épp úton hozzám​:laughing:

5 kedvelés

nekem pl a kék a kedvenc színem pont az tetszik is de nagyon :wink::grinning:

6 kedvelés

Le petites 20% kódra várok most,úgyhogy visszafogom magam.Kéne akksi,meg már van náluk 21 eurónyi kuponom​:sunglasses:

7 kedvelés

Kèk már van és unom​:laughing:Bár az új gun metal tankkal elmegy​:sunglasses:

6 kedvelés

Szia Attila! Nem tudod mikor lesz 20% La petiten? Én is azt várom!

4 kedvelés