Vatta szakadas

Sziasztok!

Az volna a kerdesem, hogy mitol szakadhat el a vattam a tekeresemben egy oar nap hasznalat utan?
Mikor megepitem a tekerest, semmi baja nincs, nem feszul a vatta a tekeresben de nem is laza.

Nem tudok rajonni, valaki valami otlet?

1 kedvelés

Ui.: tobb vatta fajtanal is tapasztaltam. Nit csinalhatok rosszul?

Nem elég inkább?

3 kedvelés

Szia!
Jó lenne ha töltenèl fel kèpet az èpítèsről,így látatlanban nehèz megmondani,mi lehet a problèma.

2 kedvelés

Szerintem megég-elég a hőtől és “elszakad”.Jártam így én is. :saluting_face: :grimacing: :face_with_diagonal_mouth:

1 kedvelés

Aha, logikus vegulis. Sok lenne a watt?

“Lőj” egy képet a setupról+ adatok,biztos segít valaki. :saluting_face: :slightly_smiling_face:

Én édes liquid + magas teljesítmény kombinációt sejtek a háttérben

2 kedvelés



Bp mods vatta, wotofo framed clapton jelenleg benne.

Mentél lejjebb a watt-al? Lehet az a problem. :saluting_face: :slightly_smiling_face:

Szerintem ha behúztad a vattát és nem szakadt el és ezután szétszedésnél pedig el van szakadva, annak csak egy oka lehet. A vatta összeakad valamivel, amikor a tankot összerakod. Nézd meg, hogy úgy van-e a vatta behúzva hogy ne érjen hozzá semmihez.Szívtam ezzel én is párszor…mondjuk nálam nem szakadt el, csak kijött a helyéről.

Én az acélsodronyok nem megfelelő liquid szállítására tippelek.

Talán az általad megszokotthoz képest, érdemes lenne kipróbálni valamivel lazább vattázást. :thinking:

Nem szarad ki a vattam sose, azt figyelgettem.

2 kedvelés

Ha nem szárad ki akkor: 1. hotspotos a tekerés, pontszerűen megégeti a vattát
2. Kevés a vatta, ahol nem tölti ki 100% a tekerésedet, megég, aztán mikor vennéd ki, középen elszakad
Nem feltétlenül fog feketére égni, egy olyan jellegzetes halvány őzbarna szín is tud árulkodni

2 kedvelés