Vatta nem veszi fel a liquidet!

Sziasztok!

Olyan problémába ütköztem hogy van egy 6mg-os alapom, vattázás után minden szép és jó, de ha lerakom 1-2 órára már nem veszi fel a vatta a liquidet rendesen és beég a tekeréssel együtt… Ugyanezt az alapot felhígítottam 3-4mg-ra, így viszont nem jön elő ez a probléma… Vapelek 2-3 éve, sose volt még ilyen… Ötletek? :smiley:

Clapton 0.8 Ohm coil, Vctor vape cotton geuoh/bacon by wick n vape vatták, mindkettővel ugyanez a történet…
Zeux X tank, Geekvape mod. 30-35 watton használom mióta megvannak…

Szia zixy!

Ha kültérben fordul elő a probléma, azt okozhatja a lassan beálló tél lehült levegője. A liquid hűvösre dermed, sűrűsödik.

A nikotin tartalom a vizkozitást nem befolyásolja.

2 kedvelés

Mivel?

3 kedvelés

Sima pg-vg-vel. Floravitarol rendelem mindig, régóta jól működik ezért nem értem…

Szobahőmérsékleten is, itthon jött elő elsőnek, azóta bárhol… :confused:

Ha több vatton pörgetném lehet jobban felvenné 1-1 slukk után? Már teljesen ötlettelen vagyok sajnos, ízek jól bevált ízek, nincsenek lejárva sem… :frowning:

Nekem is volt ilyen, nekem az alappal volt gond.
Más lötyinél minden ok​:smile:

Amikor valamiért nincs maximális tömítettsége a tanknak akkor kevesebb gőz képződik és a probléma helyén szivároghat. Én egy tömítéscserét is próbálnék.

1 kedvelés

Megpróbálom, plusz hígítom kicsit a 6-os alapot, mert úgy jó, csak akkor több a pöfi :smiley:

Első gondolatom ez volt nekem is, kicseréltem már mindent :confused:

Nekem is van ilyen problémám viszont, ha visszább veszem a wattot szépen recseg és nem fogy el olyan hamar belőle ! 70/30 lötyivel !
Szerintem, ha túl sok a watt hamar elpárolog a lötyi !

3 kedvelés

70/30-as alapelvet használsz és 100 VG nicshotot?