Segítség kérés vattázás

Sziasztok valaki tudna segíteni nekem mit rontok el ez ma délutáni tekerés és vattázás. Lötyi ugyan az amit eddig használtam másik tankba is.


1 kedvelés

Szia @Gina olyan mintha megègett volna a vatta kicsit vagy nem rendesen izzitottad le a coilt ès egyenletlenül izzik a kèt coil…a vattàt szed ki ès izzitsd le mègegyszer a coilokat ès ha egyenletlenül izzik a kettő nèzd meg a làbak nincsenek e meglazulva ,mivel izzitàs uttàn a hő hatàsàra vissza szoktak lazulni a lefogató csavarok …ha az izzitàs meg van vattàzd ujból ès arra figyelj hogy szèp egyenletes legyen a vattàzàs is …elvileg akkor ez le tudva mint probléma

3 kedvelés

Szia rendben köszönöm szépen meg probálom

1 kedvelés

Amit Robi ír ,és ha az Brünci,akkor lehet hozzáér a vatta a deckhez,told picit lentebb a tekerésedet .

3 kedvelés

Igen az rendben azt is meg csinálom:)

Nekem a dual mesh rda-m szokott igy kinezni, ez csak kondenzviz, hozzaer a vatta es felszivja. Nincs megegve. En nem szoktam vele foglalkozni, mert semmi rosszat nem okoz.


Szia a coilok nem szinkronban izzik az tutti mivel az egyik jobban meg van kokszosodva ,ha felnagyítva nèzzük kivehető tisztában

2 kedvelés

Szia rendben köszönöm meg nézem azt is :slight_smile:

2 kedvelés

Nincs mit szívesen :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Hát én nagyon néma vagyok nem mikor életem le a coilt nem izzik egyszerre sehogy se

Hogy csináljam hogy szinkronba legyen? Bocsánat ha nagyon bamba vagyok

1 kedvelés

Csavarok meg vannak huzva rendesen? Amikor izzitod, kapargasd jobbra balra. Egyenlo tavolsagokra vannak befogatva? Labak meretei egyformak? Ezek csak tippek.

1 kedvelés

A kapargatást ki próbálom elméletileg a többi stimmel köszönöm szépen

1 kedvelés

Elvileg sőt gyakorlatilag is ha keràmia csipesszel kapargatod akkor elöbb utóbb meg lesz a szinkron…

1 kedvelés

Nah akkor rendelek egyet mindenképpen köszönöm

2 kedvelés

Nincs mit szívesen :slightly_smiling_face: